DVB-TMediaZapowiedzi TV

Jesień w Telewizji WP (wideo)

Rusza jesienna ramówka Telewizji WP. Stacja stawia na nowe sezony sprawdzonych formatów, z których większość to produkcje własne. Widzowie będą mogli zobaczyć premierowy sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”, „1,2,3… KABARET!”, „Nowy aranż” i „Pomysł na dom”, a także śledzić poczynania wschodzącej gwiazdy, wokalistki Sary James, w amerykańskim „Mam talent”.

 

Oferta Telewizji WP oprócz znanych już widzom formatów stawia na rozrywkę na najwyższym poziomie. Produkcje własne poruszają tematy bliskie ludziom, jednocześnie wprowadzają pozytywne emocje i dawkę humoru.

 

 

Już w poniedziałek 29 sierpnia na ekranach widzowie zobaczą rezultaty półfinałowe Mam Talent Ameryka, w którym udział bierze młoda polska wokalistka Sara James. Popularne amerykańskie show jest pokazywane w Polsce, wyłącznie w Telewizji WP, w tym samym tygodniu co w Stanach Zjednoczonych. Wykonania finałowe uczestników zostaną wyemitowane  18 września, a wyniki wielkiego finału poznamy 25 września. Nowe odcinki programu w każdą niedzielę o 19:50 na antenie Telewizji WP.

 

 

W czwartek 22 września o 21:55 na antenie zadebiutuje drugi sezon serialu dokumentalnego Policjanci z sąsiedztwa. Na widzów czekają nowi funkcjonariusze policji i nowe interwencje. Na jesienny sezon zaplanowanych jest 10 odcinków, w których widzowie poznają pracę policjantów m.in. z Jeleniej Góry, Sieradza, Olsztyna, Białegostoku i Ostrowa Wielkopolskiego, którzy niestrudzenie rozwiązują konflikty sąsiedzkie, pomagają bezpańskim zwierzętom, interweniują w wypadkach drogowych i kradzieżach.

 

 

Na antenę powraca kultowy program rozrywkowy Telewizji WP. 1,2,3… KABARET!” to wyjątkowe wydarzenie kabaretowe, zarejestrowane na scenie Terminalu Kultury Gocław w Warszawie, rozbawi widzów do łez nowymi skeczami. Program poprowadzi Kabaret Chyba z Piotrem “Gumą” Gumulcem, który wyróżnia się znakomitym kontaktem z publicznością i inteligentnym dowcipem. Błyskotliwe puenty zapewnią zaproszeni przez gospodarzy artyści: Kabaret Czesuaf, Kabaret Jurki, Zdolni i Skromni Formacja Zwierzęta, Kabaret K2, Wojtek Kamiński, Antoni Gorgoń Grucha! Premiera 30 września o 21:50.

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Udowodni to Klaudiusz Michalec, który w nowej produkcji własnej Telewizji WP zaprasza widzów W Polskę na weekend”Klaudiusz pokazuje perełki różnych regionów naszego kraju. Odwiedza miasta, miasteczka, wsie i pustkowia, które turyści często omijają szerokim łukiem. Dziennikarz odpowiada na pytanie: Gdzie wyjechać na weekend? To propozycja na podróże samemu, z rodziną czy ze znajomymi oraz dla tych, którzy chcą poznać Polskę na nowo. Nowe odcinki w każdą niedzielę o godz. 16:00.

 

 

Wszystkich spragnionych wnętrzarskich inspiracji Telewizja WP zaprasza na kolejny sezon programu Nowy Aranż”. Karolina Jakubowska wraz z Noskiem przeprowadzi metamorfozy sypialni dla małżeństwa, pokoju dla nastolatki, biura dla informatyka, salonu dla teściowej czy pokoju dla gamera. Wszystko w duchu „zero waste” – będzie renowacja mebli, przemalowywanie komód, wymiana frontów szaf i wiele innych pomysłów, które można wykorzystać do budżetowego odnawiania wnętrz. Pierwszy odcinek już 4 września, kolejne w każdą niedzielę o 12:55.  

 

 

W nowym sezoniePomysłu na dom” widzowie zobaczą jak mieszkają inni – niestandardowe projekty, metamorfozy starych domów, nowoczesne budownictwo oraz domki. W każdym z odcinków zaprezentowane będą dwa domy. To wszystko na antenie Telewizji WP, w soboty o 13:00.

 

 

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej na kanale 41, na platformach Canal+ (kanał 69) i Polsat BOX (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25). Można ją oglądać również online przez WP Pilot oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *