Jesień w TVP Rozrywka

Jesienią w TVP Rozrywka na widzów czeka wiele niespodzianek. Na antenie pojawi się nowy serial dokumentalny „Pułapki umysłu”, a także program rozrywkowy „Wkręceni w randkę”. Nie zabraknie też znanych i lubianych programów, wśród nich m.in.: „Gwiazdozbiór TVP Rozrywka”, „Kabaret za kulisami” oraz „Prywatne życie zwierząt”.

 

 

„Pułapki umysłu (Brain Games)” – to serial dokumentalny, w którym prezentowane są eksperymenty, zagadki i umysłowe ćwiczenia, mające na celu pokazanie nam, jak działa ludzki mózg. Gospodarz cyklu, Jason Silva w ciekawy sposób przedstawi interaktywne zadania
i łamigłówki, które pokażą jak interpretujemy zachowania i otaczające nas zjawiska. „Pułapki umysłu, to alfabet ludzkiej percepcji, abc funkcjonowania naszego mózgu”- mówi prowadzący Jason Silva.

„Wkręceni w randkę” – jest polską wersją programu Matchmakers. W programie widzowie podglądają randki, które zostały przygotowane przez znajomych naszych bohaterów. Uczestnicy nie od razu wiedzą o tym, że biorą udział w ukrytej kamerze. Dopiero po trzeciej  randce dowiadują się, że ich przypadkowe spotkania nie były wcale przypadkowe.

Jesienią w TVP Rozrywce zobaczymy też kolejny sezon programu rozrywkowego „Kabaret za kulisami”. Show poprowadzi Pańczyk (grupa Niplodram, program Kierunek Kabaret) oraz Mirosław Gancarz (ex kabaret Potem). Prowadzący razem z zaproszonymi gośćmi poruszają różne tematy – zawsze jednak pod szyldem „lekcja dobrego kabaretu”. Dobór prowadzących z różnych pokoleń jest doskonałą konfrontacją poglądów na dany temat, a goście opowiadają o zabawnych historiach zakulisowych.

Ponadto, na antenie pojawi się także „Gwiazdozbiór TVP Rozrywka” – cykliczny program poświęcony wybitnym, nieżyjącym muzykom i piosenkarzom. W odcinkach o danym artyście wypowiadają się osoby najbliższe – rodzina i przyjaciele oraz współpracownicy, również eksperci muzyczni (m.in. Maria Szabłowska, Rafał Podraza, Marcin Kusy). W programie zostaną zaprezentowane materiały archiwalne, które zostaną skomentowane nieopowiedzianymi dotąd historiami.

Na widzów TVP Rozrywka czeka też kolejny sezon serialu przyrodniczego „Prywatne życie zwierząt”, w którym odkrywamy tajemnice dzikiej natury, podpatrujemy zachowania zwierząt, zarówno w zoo, jak i w otwartym terenie. Przewodnikiem w tym świecie jest dr Andrzej Kruszewicz, który z przymrużeniem oka komentuje zdrady, pomysłowość, oszustwa, ale też zabawę, miłość i czułość wśród zwierząt.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *