Jesienią w HGTV znów będziemy inspirować!

Wyniki oglądalności HGTV Home & Garden pokazują, że programów o tematyce wnętrzarskiej i ogrodowej nigdy za wiele. Polacy uwielbiają śledzić historie efektownych metamorfoz, relaksować się przy produkcjach pokazujących rynek nieruchomości na Bahamach czy w Meksyku oraz spacerować po najpiękniejszych ogrodach. To nie wszystko! Kanał inspiruje widzów do pozytywnych zmian w swoim otoczeniu, podpowiadając im liczne praktyczne rozwiązania i zdradzając nietuzinkowe patenty. Co będzie działo się jesienią?
 

 
Po małej przerwie na antenę HGTV Home & Garden wracają „Domowe rewolucje”. W trzecim sezonie programu Dorota Szelągowskarazem z projektantką wnętrz Mariką, stolarzem Darkiem i mistrzynią organizacji – Julią spełnią marzenia kolejnych uczestników. Która z metamorfoz podbije serca właścicieli mieszkania i widzów?
Fani Mai Popielarskiej także nie będą zawiedzeni. W nowych odcinkach programu „Nowa Maja w ogrodzie” prowadząca opowie o wielu wyjątkowych roślinach i zabierze wszystkich w zielone, magiczne miejsca w całej Polsce.
Nie wszyscy lubią samodzielnie remontować i urządzać swoje mieszkania. Ci, którzy nie mają pomysłu, ale wiedzą jakim budżetem dysponują, powinni zgłosić się do architekta Krzysztofa Mirucia. Prowadzący „Zgłoś remont” ma wyobraźnię, która nie zna granic i jak nikt inny znajduje rozwiązanie każdego wnętrzarskiego problemu.
Jesienią przyjdzie także pora na najsłynniejszego stolarza w Polsce – Darka Wardziaka. W swoim programie „Darek solo” przygotuje dla bohaterów kolejne nietuzinkowe meble i sprzęty. Czy przypadną do gustu obdarowywanym?
Na antenę kanału wraca także kultowa produkcja „House Hunters – Poszukiwacze domów”. To idealna okazja, żeby podejrzeć jak wygląda rynek nieruchomości w Polsce. Czy agentom uda się spełnić wymagania tych najbardziej kapryśnych klientów, którzy marzą o idealnym lokum?
HGTV Home & Garden to nie tylko polskie produkcje, ale także starannie wyselekcjonowana oferta zagraniczna. Jesienią na antenie kanału zadebiutuje program „Poczuj się jak w domu” (Hidden Potential), w którym specjalistka od remontów, Jasmine Roth, pokaże jak można odmienić zwyczajne lokum na przedmieściach. To nie jedyna cudotwórczyni. Luke Caldwell jest wizjonerem i dekoratorem. Jego najlepszy przyjaciel Clint Robertson to specjalista od brudnej roboty.
W programie „Zbudujemy fajny dom” (Boise Boys) kupują zaniedbane nieruchomości, które zmieniają w prawdziwe perełki. Czy uda im się tchnąć nowe życie w każde zapomniane wnętrze i jeszcze sprzedać je z zyskiem?
Jesienią widzowie HGTV Home & Garden będą mogli zobaczyć także nowe odcinki znanych i lubianych programów, takich jak: „Na dobrych fundamentach” (Good Bones), „Zarobić na remoncie” (Flip or Flop) czy „Moje miasto, mój dom” (Home Town).


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *