Radio

Jesienna ramówka RMF FM

W jesiennej ramówce RMF FM zagości nowy popołudniowy duet: Jacek Tomkowicz i Mateusz Opyrchał. Oprócz tego wracają po wakacyjnej przerwie znane i lubiane audycje, konkurs “Twój Szczęśliwy PESEL”, “Szczęśliwa Loteria” i weekendowe programy muzyczne.

 

 

 

Wstawaj Szkoda Dnia – 5.30 – 9.00, poniedziałek – piątek

Najśmieszniejsza ekipa w mieście – Olbratowski, Skowron i Kałamaga! To oni, codziennie będą Was budzić i przeglądać dla was poranną prasę. Wraca kultowa zabawa – Twój Szczęśliwy PESEL. Oczywiście, punktualnie o 7.50 felieton Olbratowskiego, a tuż po godzinie 8.00 – “Poranna rozmowa” Roberta Mazurka. Słyszymy się od rana!

Byle do piątku – 9.00 – 14.00, poniedziałek – piątek

Daniel Dyk znowu będzie odliczać do piątku. Newsy, gwiazdy, pogadanki – to wszystko co kochają Polacy. Przecież “Byle do piątku” to najchętniej słuchany program w pracy! Mamy dla was też pewną nowość – w piątki gospodynią programu będzie Aleksandra Filipek!

Lepsza połowa dnia – 14.00 – 18.00, poniedziałek – piątek

UWAGA, NOWOŚĆ! Jacek Tomkowicz wystąpi w duecie z Mateuszem Opyrchałem. A razem z nimi Gorąca Sekretarka – śmiało dzwońcie, chętnie Was wysłucha… Pamiętajcie, że w piątki przed godziną 18.00 to Tomkowicz i Opyrchał będą ogłaszać weekend!

Popołudniowa Rozmowa w RMF FM – 18.05 – 18.25, poniedziałek – piątek

Marcin Zaborski wraca na antenę RMF FM. Codziennie, po godzinie 18.05 pojawi się w studiu RMF FM z gościem z pierwszych stron gazet. Kto go odwiedzi w tym roku? Słuchajcie!

RMF do samochodu – 18.25 – 19.00, poniedziałek – piątek

To miejsce na Wasze ulubione single! Już teraz napiszcie do nas lub zadzwońcie i zaproponujcie piosenkę, przy której korki wam nie straszne!

Poplista notowanie i Poplista Plus – 19.00 – 23.00, poniedziałek – piątek

Ulubiony program miłośników dobrej muzyki i nowych kawałków, najpopularniejsze notowanie przebojów w Polsce – Poplista. Darek Maciborek prezentuje najlepszą muzykę pod słońcem, zdradza wiele tajemnic gwiazd i rozdaje bilety na najbardziej pożądane koncerty w kraju.

Wszystko w Temacie – 23.00 – 02.00, poniedziałek – piątek

Nawet nie wiecie, jaki sztab ludzi pracuje nad tym programem! To wszystko dla Was – kochani słuchacze. Jeżeli przespałeś dzień i chcesz być na bieżąco – możesz być pewny, że Marcin Jędrych i Krzysztof Urbaniak przekażą wam najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

Dobranocka – 02.00 – 05.30, poniedziałek – niedziela

Nie możesz spać, masz nocną zmianę, wyruszyłeś w nocną podróż? Włącz RMF FM. Nasza ekipa zawsze jest na posterunku. Nie pozwolimy wam zasnąć! Muzyka, literatura, rozmowy, podcasty – będzie się działo. Dobranocka w RMF FM – to najchętniej słuchany program przez kierowców

Co ludzie powiedzą – 10.00 – 15.00, sobota

Jedyny taki program, w którym ludzie z ulicy występują jako…  eksperci! Pytamy, co myślą o gwiazdach, politykach, skandalach, aferkach. To miejsce na wasze opinie! Aleksandra Filipek zadba, żeby każdy ze słuchaczy RMF FM mógł zabrać swój głos w każdej sprawie. Znajdzie się także miejsce dla najzabawniejszej pary – Janusza i Grażynki!

Kawałek weekendu – 15.00 – 20.00, sobota – niedziela

Krzysztof Urbaniak, premiery, ulubione kawałki słuchaczy, wydarzenia sportowe i informacje na gorąco. Ten program nie pozwoli wam na weekendową nudę. Zwłaszcza, że będziecie mogli posłuchać najlepszych felietonów Mistrza Olbratowskiego – i to w podwójnej dawce. A w niedzielę od 19.00 do 20.00 „Numer za numerem w RMF FM”, czyli najpopularniejsze single tygodnia!

Disco 90 – 20.00 – 01.00, sobota

DJ Jędrych zaprasza na gorącą dyskotekę utrzymaną w klimacie lat 90. Tylko tutaj – same najlepsze kawałki zeszłej dekady. Potańczycie, pośmiejecie się, pożartujecie – obiecujemy!

Lepiej być nie może – 10.00 – 15.00, niedziela

Zaparzcie kawę, nałóżcie kawałek ulubionego ciasta, rozsiądźcie się wygodnie – w niedzielne przedpołudnie będzie z wami Aleksandra Filipek. Nooo „Lepiej być nie może”! Newsy, plotki, pogaduchy z gwiazdami i słuchaczami. I oczywiście kultowa para Janusz i Grażynka.

Rockandrollowa historia świata – 20.00 – 22.00, niedziela

Keep Calm And Listen To Rock And Roll! Powraca kultowy już program „Rockandrollowa historia świata”. Marcin Jędrych i Marek Piekarczyk zaprezentują najlepsze gitary świata, najgłośniejsze numery i opowiedzą ciekawe historie związane ze światem rock and rolla.

Dobra nocka w RMF FM z Marcinem Jędrychem – 22.00 – 01.00, niedziela

A kiedy Marek Piekarczyk wyjdzie ze studia, Marin Jędrych odpali dla was niezłą playlistę. Co więcej – to w tym programie usłyszycie premierowe odcinki Dorwać Bestię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *