Zapowiedzi TV

Jesienna ramówka Wirtualnej Polski

Wśród nowości w jesiennej ramówce Wirtualnej Polski znalazły się m.in. telewizyjny talk-show Maćka Orłosia utrzymany w konwencji amerykańskich ‘late night show’ oraz nowe formaty dostępne ekskluzywnie online.
 
Jednym z najmocniejszych punktów jesiennej ramówki telewizji WP zapowiada się nowy program prowadzany przez Maćka Orłosia. Gospodarz zaprezentuje swoje nowe, rozrywkowe oblicze. Pierwszy odcinek programu na antenie telewizji WP pojawi się już 18 września o godzinie 22:00.
Będzie ostro, kontrowersyjnie i niezwykle wciągająco. Wśród zaproszonych gości zobaczymy m.in.  Maciej Stuhra i Piotra Gąsowskiego czyli osoby, które bez wątpienia mają coś do powiedzenia.
Orłoś kontra to dla mnie nowe wyzwanie, nowe otwarcie, nowa formuła. W swojej długiej już drodze telewizyjnej mierzyłem się z przeróżnymi formatami, ale talk show nie prowadziłem nigdy. To w dalszym ciągu będę ja, ale mniej grzeczny niż do tej pory. Zamierzam się nieco “wyostrzyć”. Cieszę się na rozmowy z moimi gośćmi – fantastycznymi ludźmi, którzy zresztą też są kontra – zdradził Maciej Orłoś.
W programie poznamy zdanie Macieja Orłosia na temat bieżących wydarzeń show-biznesowych, społecznych i politycznych. Maciej, w szczerej rozmowie będzie starał się dowiedzieć w stosunku do czego lub kogo – jego rozmówcy są kontra.
Nie zabraknie trudnych tematów,  zaskakujących wyznań, śmiechu i radości. Zarówno na gości programu jak i widownie, czekać będą dodatkowe atrakcje między innymi wyzwania improwizacyjne przygotowane przez mistrzów gatunku: Szymona Jachimeka i Wojciecha Tremiszewskiego, którzy niegdyś występowali w barwach kabaretu Limo.  Satyrycznym okiem na polską rzeczywistość spojrzy duet Mleko Pod Nosem czyli Tomek Perczyński i Maciek Michalski. Atmosferę w studiu podkręci  DJ – Bartosz Filipowicz.
Gośćmi pierwszego odcinka będą: Ewa Błachnio – absolwentka politologii i dziennikarstwa, z powołania artystka kabaretowa oraz Maciej Stuhr – absolwent psychologii, z powołania aktor filmowy i teatralny, kabareciarz konferansjer.
Nowych formatów mogą spodziewać się również użytkownicy Strony Głównej Wirtualnej Polski.  Już we wrześniu możemy spodziewać się trzech nowych formatów:

  • “Moja strona. Bitwa Redaktorów” – w roli gospodarzy: Jacek Żakowski i Paweł Lisicki, czyli znakomici publicyści, kształtujący opinię publiczną w programie live, w którym ostro ścierają się ich racje.
  • “Kto nami rządzi” – program autorski Łukasza Mężyka portretujący polityków. Wielka szansa na ujrzenie nieznanej, prawdziwej twarzy osób publicznych, ich emocji, pozapolitycznych aktywności.
  • “Odrobina Więcej Polski” – świetny reporter Witold Odrobina w podróży po Polsce; jego rozmówcami będą i bohaterowie dnia, i zwykli zjadacze chleba. WP jest ciekawa, co ludzie myślą. A Witold Odrobina umie wydobyć prawdę i autentyzm

 Do jesiennej ramówki nie wrócą takie pozycje jak #dziejesię16.50 i #dzieńdobryWP. Jak podaje wydawca, zmiany mają na celu m.in. zwiększenie produkcji intencjonalnego wideo online oraz dalszą poprawę oglądalności naszej stacji telewizyjnej.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *