Radio

Jesienne zmiany w ramówce Radia TOK FM

Od najbliższego poniedziałku, 11 września br. Radio TOK FM odświeża ramówkę. Pojawią się w niej m.in. nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej.

W nowej ramówce stacji codzienny program ekonomiczny „EKG – Ekonomia, Kapitał, Gospodarka” pojawi się na antenie tak jak dotychczas o godz. 9:00, ale od poniedziałku będzie zawsze rozpoczynał się od wywiadów z twórcami polityki gospodarczej i ludźmi tworzącymi gospodarkę. – Naszym podstawowym celem jest mówić o ekonomii w sposób jak najbardziej przystępny, co gwarantują nasi stali goście. Będziemy także rozmawiać z twórcami polityki gospodarczej, by zrozumieć jakie są jej cele i wiedzieć jak wpłyną na nasze życie – mówi Maciej Głogowski, gospodarz EKG.

Nowością na antenie Radia TOK FM będą codzienne programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej. Od godz. 17:00 słuchacze stacji będą mogli posłuchać „Wywiadu politycznego” Karoliny Lewickiej, a od 17:20 do 19:00 w programie „Analizy” goście Agaty Kowalskiej skomentują i wyjaśnią bieżące wydarzenia. – Zapowiada się bardzo gorąca i bogata w wydarzenia jesień. Dzięki nowym audycjom będziemy gotowi, by wydarzenia te precyzyjnie opisywać, komentować i wyjaśniać naszym słuchaczom –mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

O godz. 19:00 Patrycja Wanat zaprosi słuchaczy TOK FM na dwa razy dłuższy niż dotąd (do 19:40) program „Kultura Osobista”, w którym przybliży najważniejsze wydarzenia kulturalne i porozmawia z twórcami, animatorami kultury i ekspertami.

Program „Jeszcze więcej sportu”, którego dotychczas można było wysłuchać o godz. 19:20, będzie teraz nadawany o godz. 16:40.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *