Internet & Gry - Reklama

One Day Special od Gazeta.pl pozwala świętować każdy dzień

Biuro reklamy Gazeta.pl wprowadziło nową propozycję – ofertę content marketingową i natywną One Day Special. To możliwość świętowania dowolnego dnia w roku na stronach Gazeta.pl i z wykorzystaniem dedykowanego landing page’a. Wszystkie realizacje stworzą wyjątkowy kalendarz jednodniowych świąt w serwisie Special.Gazeta.pl.
 

Serwis Special.Gazeta.pl prezentuje starannie dobrane treści, skupione wokół konkretnych dat i związanych z nimi okazji. W serwisie będą publikowane artykuły, których partnerami są marki świętujące wybrane dni w serwisach Gazeta.pl w ramach oferty One Day Special. Każda marka może wybrać ten szczególny dzień, który chciałaby celebrować z użytkownikami Gazeta.pl. Wspólnie z partnerami portal będzie obchodzić m.in. Dzień Emocji – jak w pierwszej odsłonie serwisu – ale także Dzień Kawy, Dzień Fotografii czy Bad Hair Day.
– W Gazeta.pl intensywnie pracujemy nad rozwojem naszej oferty content marketingowej. Po dużym sukcesie partnerstwa Weekendu oraz partnerstw ofert social video takich jak Haps, Myk i Now, przyszedł czas na kolejne propozycje dla naszych klientów. W tym tygodniu premierę miał One Day Special, a w najbliższym czasie pojawią się kolejne nowości – informuje Tomasz Pudlis, dyrektor sprzedaży grupy Gazeta.pl.
Oferta premium One Day Special obejmuje stałą obecność wydarzenia na stronie głównej Gazeta.pl. W specjalnym obszarze promowane będą dwa artykuły redakcyjne oraz jeden tekst natywny, których partnerem jest marka. Oprócz tego klient ma do dyspozycji dedykowany landing page w jednym z pięciu dostępnych layoutów.
Jako pierwsza z rozwiązania skorzystała marka Delecta, która w środę, 6 września br. świętowała na Gazeta.pl Dzień Emocji.

Więcej: Reklama.Gazeta.pl
FB: Facebook.com/biuroreklamy.gazetapl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *