DVB-TMediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesienne hity Telewizji Metro

Kinowe hity, wciągające seriale, ponadczasowe serie dokumentalne oraz sport na żywo! Jesienna ramówka telewizji Metro zapowiada się imponująco! Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

 

Puchar Świata w biegach narciarskich kobiet, które to zawody już od 26 listopada widzowie będą mogli oglądać na żywo na antenie telewizji Metro stanowią kolejny krok w konsekwentnym budowaniu wizerunku Metra jako kanału otwartego na męskiego widza ( już teraz AFF kanału w grupie M 40-59 wynosi 183!).

Puchar Świata w biegach narciarskich kobiet rozpocznie sezon 2021/2022 w ośrodku narciarskim w Ruce, położonym nieopodal fińskiej miejscowości Kuusamo. Reprezentacje będą rywalizować w kategoriach: sprinty, biegi na 10 km, biegi łączone na 15 km (skiathlon), sztafety 4 x 5 km oraz najdłuższy bieg na 30 km (“królewski dystans”). Rozgrywki te potrwają do 22 marca 2022 roku, finał odbędzie się w rosyjskim Tiumeniu.

W telewizji Metro także każdy fan filmów i seriali znajdzie coś dla siebie. Jedną z najnowszych propozycji stacji jest „Spartakus: Krew i piach”, serial, którego akcja rozgrywa się w starożytnym Rzymie – miejscu, gdzie królują przemoc, zdrada i polityczne intrygi.

Z kolei Dr House to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego charyzmatyczna osobowość, sarkastyczne poczucie humoru oraz niepowtarzalne podejście do życia sprawiają, że ciężko będzie się oderwać od ekranu telewizora. Można narzekać na jego metody pracy, natomiast nikt nie odbierze mu talentu. To on, stojąc na czele zespołu lekarskiego, diagnozuje nietypowe choroby, niejednokrotnie ratując życie pacjentom.

Jesienią nie zabraknie również kultowych „Wojen magazynowych”, w których licytacje w niczym nie przypominają powszechnie znanych z eleganckich domów aukcyjnych.

W listopadzie widzowie będą mogli także cieszyć się polską premierą serialu dokumentalnego „Patrol na A1”, który przybliży pracę brytyjskiej drogówki na jednej z największych autostrad w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *