MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Listopadowe propozycje Canal+ Domo

Od projektu do efektu, czyli urządzanie mieszkań kupionych w stanie deweloperskim. CANAL+ DOMO już po raz czwarty zaprasza do śledzenia pracy projektantki Marty Czerkies. Czy i tym razem uda się jej spełnić oczekiwania bohaterów programu?

 

KUPIONE I CO DALEJ? 4

Czwarte spotkanie z Martą Czerkies, doświadczoną projektantką specjalizującą się w urządzaniu wnętrz „pod klucz”. Bohaterowie programu powierzają jej swoje mieszkania i pieniądze, oczekując konkretnych efektów. Każdy projekt, zarówno kawalerki, jak apartamentu, musi być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Różne budżety, różne gusta, jeden cel – poczuć się jak u siebie w domu.

Program „Kupione i co dalej?” może pochwalić się bardzo dobrym dopasowaniem do atrakcyjnej, kobiecej widowni:

  • AFF = 304 wśród kobiet zamieszkujących miasta powyżej 500 tys. mieszkańców w wieku 25-49
  • ​AFF = 228 wśród kobiet zamieszkujących miasta powyżej 50 tys. z wysokimi dochodami
    w wieku 16-49
  • AFF = 219 wśród kobiet zajmujących wysokie stanowiska pracy w wieku 20-59

EMISJA: OD 6 LISTOPADA, SOBOTA, GODZ. 18:00

KOMFORT PO AUSTRALIJSKU 5

Para sympatycznych prowadzących już po raz piąty zabiera nas na wycieczkę po najbardziej komfortowych domach Australii. Ich właściciele mają różne gusta i wymagania co do lokalizacji, ale łączy ich zamiłowanie do luksusu i inwestycyjny rozmach.

Budują nowoczesne, przeszklone wille i stylowe, wiejskie rezydencje albo remontują domy z historią i duszą. Tak czy inaczej, efekt robi wrażenie.

EMISJA: OD 8 LISTOPADA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 21:00

MOJE NIEZWYKŁE B&B

Bohaterami programu są Brytyjczycy, którzy postanowili prowadzić własne B&B. To ma być ich nowy sposób na życie lub źródło dodatkowych dochodów. Chcą stworzyć oryginalne miejsca dla gości w budynkach gospodarczych, na łodziach, w jurtach i kamperach.

Przed nimi mnóstwo pracy, w której pomoże im mistrz stolarski, Simon Parfett. Wspólnie udowodnią, że małe przestrzenie mają wielki potencjał.

EMISJA: OD 6 LISTOPADA, SOBOTA, GODZ. 21:00

 

CANAL+ DOMO to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni w której żyjesz. Oferuje widzom najlepsze polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian. Wszystko to sprawia, że stacja przyciąga przed telewizory atrakcyjne grupy widzów, co pokazują wskaźniki dopasowania: AFF 328 (W25-59 C50K+), AFF 300 (W20-49 Edu High), AFF 237 (W20-59 inc. >3500).

DANE: NAM, Q3 2021, AFF Ix vs. A16-49, 06:00:00-25:59:59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *