BadaniaMediaTVP

Jesienne nowości Telewizji Polskiej zyskują widzów

W niedzielę, 20 września aż 4 mln widzów według MOR w momencie najwyższej oglądalności obejrzało program TVP1 „Rolnik szuka żony”. Natomiast nowy serial „Ludzie i bogowie” zobaczyło w piku prawie 3 mln widzów. Tego dnia, wg NAM Jedynka z udziałami na poziomie 10% była najliczniej oglądaną anteną wśród wszystkich dostępnych na rynku.

 

„Rolnik szuka żony” był najpopularniejszą propozycją weekendu. Według NAM program obejrzało ponad 3,4 mln widzów przy udziałach 25,4%. To o 314 tys. osób więcej niż tydzień temu.

Wśród najliczniej oglądanych w weekend programów znalazły się: drugi odcinek serialu TVP1 „Ludzie i bogowie”, który oglądało ponad 2,4 mln widzów, a udziały wyniosły 16,4% oraz główne wydanie „Wiadomości”, które w Jedynce obejrzało 2,5 mln osób przy udziałach 18,1%. Program emitowany równocześnie w TVP1 i TVP Info zgromadził tego dnia łącznie 3,1 mln widzów i był to najlepszy wynik od czerwca 2020.

Talent show „The Voice of Poland – przesłuchania w ciemno” obejrzało w sobotę wg MOR 2,8 mln osób, a wg NAM 1,8 mln widzów. Udziały w paśmie zwiększyły się do 14,9%. Od soboty, 19 września program rozpoczyna się w TVP2 o godz. 21.00.

Teleturniej „Postaw na milion” od piątku, 18 września emitowany jest w TVP2 o godz. 20.45. W nowym paśmie program zobaczyło wg MOR ponad 900 tys., natomiast wg NAM 893 tys. osób, a udziały wyniosły 6,8%.

*MOR – Model Oglądalności Rzeczywistej
**NAM – Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *