Internet & GryTVPZapowiedzi TV

Jesienne nowości w TVP VOD

Od początku października bogata oferta TVP VOD dopełniona zostanie kolejnymi nowościami od BBC Studios, w tym: serialami kostiumowymi, dramatami oraz filmami dokumentalnymi. Najlepsze filmy, seriale i programy można oglądać w jakości HD, z polskimi napisami. Wszystkie materiały wideo w strefie ABO są dostępne w aplikacjach TVP VOD.
 

 
Do już dostępnych tytułów na platformie TVP VOD dołączą w październiku kolejne propozycje, w których będzie można zobaczyć znanych i lubianych aktorów w fenomenalnych rolach. Będą to m.in. przenoszące w czasie seriale kostiumowe – „Rodzina Durrelów”, „Oliver Twist”, „Wysepka”, „Sinbad”, „Zakochane kobiety”, „Powrót do Cranford”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster” sezon 2, „Pięć córek” oraz interesujące filmy dokumentalne: „Dzika Tajlandia”, „Wyprawa na wulkan” czy „Churchill i I wojna światowa”.
Drugi sezon trzymającego w napięciu serialu dramatycznego „Doktor Foster” z Suranne Jones w roli głównej zapowiada się spektakularnie. Spokojne życie głównej bohaterki Gemmy burzy niespodziewany powrót byłego męża, a ona sama posuwa się dalej niż kiedykolwiek, by chronić ludzi, których kocha. W TVP VOD będzie można zobaczyć także Judi Dench, Imelda Staunton, Francesca Annis i Julia McKenzie w wielokrotnie nagradzanym serialu kostiumowym opartym na powieściach Elizabeth Gaskell „Powrót do Cranford”.
Wśród już dostępnych tytułów w TVP VOD znajdują się, m. in.: serial „Koniec defilady” z niezwykłą historią o miłości i zdradzie z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej; ekranizacje brytyjskiej klasyki „Życie w Cranford”, „Duma i uprzedzenie”, „Mała Dorrit”, Rozważna i romantyczna” i „Północ i południe”. W katalogu nie brakuje również seriali sensacyjnych: „Czas śmierci”, „Świeża krew” czy intensywnego i mocnego thrillera psychologicznego „Urodzony morderca”.
Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *