MediaTVPZapowiedzi TV

The Voice of Poland 9: Niezwykłe talenty w Świętokrzyskiem i na Dolnym Śląsku (wideo)

„Przesłuchania w Ciemno” 9. edycji „The Voice of Poland” wkraczają w decydującą fazę. To ten moment, kiedy emocje zaczynają sięgać zenitu, bo w drużynach trenerów pozostaje coraz mniej miejsc. Przed Trenerami bardzo trudne decyzje. Tym razem przyszedł czas na muzyczne castingi na Dolnym Śląsku i w Świętokrzyskiem.

Młodzi i niezwykle zdolni

W sobotę wśród wokalistów marzących o wielkiej karierze pojawi się urodzona w Brześciu Aleksandra Smerechańska. Choć ma dopiero 17 lat, to zachwyca niezwykle dojrzałym i pewnym głosem, co udowodni na scenie „The Voice of Poland”. Uczestniczka weźmie na warsztat wymagający utwór Jessie Ware „Alone”. Jej wykonanie skradnie serca wszystkich Trenerów, ale który z nich zachęci Olę, by wstąpiła właśnie do jego drużyny?

Cztery fotele obróci również 17-letni Karol Wasilewski – multiinstrumentalista. Ten uczestnik lubi eksperymentować nie tylko z muzyką, ale i z wyglądem, czego wyrazem są oryginalnie pofarbowane włosy. W programie zaśpiewa popularny kawałek Rihanny i Mikky Ekko „Stay” i zaskoczy wszystkich wyjątkową barwą głosu. Nie widząc kto śpiewa, Trenerzy nie będą w stanie zdecydować, czy głos należy do chłopaka czy do dziewczyny. Kogo ostatecznie wybierze wszechstronnie uzdolniony Karol?

Różne gatunki = jedna muzyka

Kolejny wieczór z programem The Voice of Poland to kompilacja różnych gatunków muzycznych. Podczas „Blindów” usłyszymy m.in. Michała Steciaka, który dysponuje niezwykłym operowym głosem. Na scenie wykona wymagający „Time To Say Goodbye”. Skala jego głosu i niesamowita kultura muzyczna zachwycą szczególnie Piotra Cugowskiego.

Na scenie wystąpi również Daniel Warakomski, 28-letni raper, który na koncie ma współpracę z Ziperą, Peją czy Oxonem. Choć na co dzień głównie rapuje, to nie zamyka się na żaden gatunek muzyki. Kocha dobre linie basu, prosty przekaz i… coraz bardziej przekonuje się do muzyki rockowej. W sobotnim odcinku wykona utwór „Here I Go Again”.

W programie zabłyśnie również Sebastian Wojtczak, i to nie tylko za sprawą swojej cekinowej marynarki. Tego uczestnika widzowie mogą kojarzyć z 7. edycji „The Voice of Poland”, w której występował w duecie ze swoim przyjacielem Danielem. Wtedy zawiódł go głos i odpadł na etapie „Bitew”, dlatego teraz chce pokazać na co go stać. Wykona utwór „Everybody Needs Somebody”, który w połączeniu z jego temperamentem i charakterem stanie się prawdziwą mieszanką wybuchową. Ale czy tym razem któryś z Trenerów otworzy Sebastianowi drzwi do kariery?

Co jeszcze wydarzy się w programie? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę 29 września o godz. 20.05 na antenie Telewizyjnej Dwójki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *