Jestem Twoim Starym – alternatywny kanał dla ojców

Jestem Twoim Starym to nowy kanał na YouTube skierowany do ojców, którzy chcą zaoferować sobie i dziecku możliwość wyboru alternatywnej drogi budowania relacji, bez ulegania modom i bez powielania powszechnych schematów. Prowadzącym kanał jest Jaro Sobierajewicz, dziennikarz radia Eska ROCK a prywatnie ojciec dwójki dzieci.

 

 

 

 

Jestem Twoim Starym to oferta dla świeżo upieczonych i przyszłych ojców, którzy nie są zainteresowani cukierkowymi vlogami i poradnikami dla mam, lecz poszukują własnej przestrzeni. Oczekują prawdy o codzienności życia z dziećmi a nie tylko kolorowych frazesów. Będzie więc o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie męskim wydaniu. Bez „maluszków”, „pępuszków” i pastelowego świata. Nie będzie ugrzeczniania, ale sama prawda i to z perspektywy doświadczonego ojca.

– Moje życie było życiem bardzo typowym, dopóki nie zdecydowałem się na dzieci. No i stało się, musiałem się jeszcze przy tym pogimnastykować, ale o tym wszystkim Wam opowiem. Jeśli chcecie przekonać się, czy warto być Starym. Wszystko Wam tu opowiem. Bez ściemy – mówi Jaro Sobierajewicz, prowadzący kanał Jestem Twoim Starym.

Jaro Sobierajewicz jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy Eski ROCK i szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. Potrafi pogodzić obowiązki rodzinne z zawodowymi, mimo iż jego codzienna droga do pracy to trasa Poznań – Warszawa. Każdego dnia znajduje czas dla swoich dzieci, organizuje im aktywne weekendy a wakacje spędza z nimi na dalekich wyprawach. To ojciec w rockowym wydaniu i idealny przewodnik dla współczesnych alternatywnych ojców.

Jestem Twoim Starym na YouTube wzbogacony jest o treści, dostępne w formie podcastów i artykułów. Siłą serwisu jest ujęcie contentu w formie wideo, jednak cały projekt jest głosem ojców, którzy będą także opisywać swoje przemyślenia i doświadczenia. Poza prowadzącym kanał są to: Paweł Osetek, Jakub Białczak, Szymon Kępka, Piotr Ślusarski, Mateusz Albin.

Projekt Jestem Twoim Starym realizowany jest przez spółkę TIME SA, wchodzącą w skład Grupy ZPR Media.

Linki do projektu Jestem Twoim Starym:

Strona internetowa: jestemtwoimstarym.pl

Youtubehttps://bit.ly/2MAWrhW

Facebookhttps://www.facebook.com/Jestem-Twoim-Starym-104762790927112/

Instagramhttps://www.instagram.com/jestem_twoimstarym/

Instagram: https://www.instagram.com/jestem_twoimstarym/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *