Nowa seria „Siedem światów, jedna planeta” na BBC Earth!

Miliony lat temu niewyobrażalne siły rozerwały skorupę Ziemi dając początek siedmiu nadzwyczajnym kontynentom. Seria „Siedem światów, jedna planeta”, z narracją Sir Davida Attenborough, ukazuje jak na obszarze każdego z nich kształtowały się niepowtarzalne formy życia.

 

 

 

 

 

Program ujawnia niezwykłe, nieznane dotąd zachowania zwierzęcych mieszkańców wszystkich kontynentów, od spalonych słońcem równin Afryki po skute lodem wody otaczające Antarktydę. W Azji, największym ze wszystkich kontynentów, przyjrzymy się jak wygląda życie w skrajnych warunkach klimatycznych, podczas gdy w Europie przedstawimy zaskakujące zjawiska przyrodnicze, które dzieją się tuż obok nas.

Seria jest hołdem dla różnorodności form życia na każdym z kontynentów, ale ma także na celu ukazanie wielu wyzwań stojących przed zwierzętami we współczesnym świecie zdominowanym przez człowieka.

Opowiadając te nieznane i niespodziewane historie z życia zwierząt, pragniemy ujawnić fundamentalną prawdę o tym, co sprawia, że każdy z naszych siedmiu światów jest całkowicie wyjątkowy.

„Siedem światów, jedna planeta”

Premiera: 3 listopada o godz. 11:00 na kanale BBC Earth

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *