MediaPolsatZapowiedzi TV

Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

Po sesji w magazynie „Playboy” przyszedł czas na taneczny sprawdzian. Popularna blogerka kulinarna i osobowość medialna będzie jedną z uczestniczek 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Czy na parkiecie poradzi sobie równie dobrze co przed obiektywem?

To kolejne nazwisko, jakie pojawia się w związku z wiosenną edycją programu. Jako trzecia dołączyła do palety gwiazd, które będą zachwycać podczas tanecznego show. O trofeum i splendor będzie rywalizować m.in. z Qczajem i Jakubem Kucnerem.

Justyna Żyła hucznie wkroczyła na salony show-biznesu. Po rozstaniu z mężem – skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, dostała wiatru w żagle. Wystąpiła w sesji fotograficznej dla magazynu „Playboy”, prowadzi program telewizyjny oraz jest wziętą blogerką.

W „Tańcu z Gwiazdami” mocno będą za nią trzymać kciuki przede wszystkim ukochane dzieci: syn oraz córka.

Jak ambitna góralka poradzi sobie podczas występów na żywo? Czy da sobie radę z tremą i ciężkimi treningami? Zaangażowania nie można jej odmówić. Z pewnością podejmie walkę w rywalizacji o Kryształową Kulę, tym bardziej, że sama deklarowała, że lubi tańczyć.

Kto będzie jej partnerował? Szczegóły wkrótce!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji Polsat

Jeden komentarz do “Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *