MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Już dziś premiera drugiego sezonu “Hotel Paradise”! (wideo)

Zimna wyrachowana gra czy niekontrolowany ogień namiętności – jaką strategię obiorą nowi uczestnicy?

 

Zaczynamy kolejny sezon „Hotelu Paradise”. Miłość, zdrada, intrygi i lojalność! Uczestnicy walczą o nie tylko o prawdziwe uczucie, ale też o duże pieniądze. Co tydzień na Rajskich Rozdaniach łączą się w pary. Single są zmuszeni odejść z programu. Finałowa para stanie na Ścieżce Lojalności. Co wybiorą finaliści? Miłość czy pieniądze?

 

 

W premierowym odcinku poznacie pierwszą dziewiątkę uczestników. Model, właściciel agencji eventowej, właścicielka gabinetu kosmetycznego, kucharz i zawodnik MMA, menadżerka studia tatuażu, trener personalny i dietetyk, finansistka, agent nieruchomości oraz influencerka – to oni wejdą do Rajskiego Hotelu. Niektórzy marzą o przygodzie, inni o miłości jak z filmu. Jedni chcą sprawdzić siebie, swoje granice, inni chcą się dobrze zabawić. Romantycy, imprezowicze, ostrzy zawodnicy, ciche wody i wytrawni gracze. Jedno jest pewne – tej jesieni będzie się działo!

Którzy mieszkańcy od razu poczują do siebie miętę? Kto komu wpadnie w oko? A kogo nikt nie zachwyci? I kto wzbudzi największe kontrowersje?

Premiera drugiego sezonu “Hotel Paradise” 31 sierpnia, o godzinie 20:00 w TVN7 i TVN. Format startuje również w Playerze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *