Już jutro do kiosków trafi nowy, lipcowy numer Playboya

Przeczytajcie słowo wstępne od redaktora naczelnego PLAYBOYA oraz co w nowym, ekscytującym numerze z piękną Małgosią Suszek na okładce.

 

 

Trzeba być w ciągłym ruchu, jeszcze żaden pies nie obsikał jadącego samochodu - to powiedzonko pamiętam od zawsze. Kiedy ten numer PLAYBOYA lądował w drukarni, wróciło. To nie przypadek, bo w numerze kolejne zmiany - zmieniamy się dla was! Pojawił się choćby dział „Ring” - efekt konfrontacji (choć tak naprawdę połączenia sił) w podejściu do ważnych tematów w redakcji i w Antyradiu. Co miesiąc obiecujemy ciekawą dyskusję i spolaryzowane poglądy, choć na tym współpraca oczywiście się nie kończy. Niebawem usłyszycie nasze głosy na antenie, zaś Antyradio zaskoczy ciekawym konkursem (zwłaszcza panie). To raz. Dwa – mamy nasz kwestionariusz 13 X SEKS, który ilustruje sam Andrzej Mleczko. Jako pierwszy wypełnił go Ten Typ Mes. Wraca „Styl życia”, w którym rozkładamy na części pierwsze trendy modowe. I jeszcze „Klub śniadaniowy” - z magazynem pod ręką w Warszawie uderzajcie do „Bułki przez Bibułkę” na śniadanie Playboya.
Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Mamy trzy piękne Polki (cudownie piegowata Playmate Roku – polecam), rozmowę z Kamilem GrosickimPhilipem Zimbardo oraz masę tekstów. Zapomnicie o seksie... Tfu… Lepiej nie, bo panie gotowe zabić.

Robert Ziębiński, redaktor naczelny PLAYBOYA

A co w lipcowym numerze?

Dziewczyna miesiąca - Natasza Urbańska
Klub śniadaniowy - Janek Paszkowski
20 pytań do Marcina Wrońskiego
Krótka piłka z Danem Auerbachem
13 razy o seksie - Ten Typ Mes
Playmate roku - Małgosia Suszek
Wywiad z Kamilem Grosickim
Reportaż - Pierwszy raz na fali
Playmate - Monika Ordowska
Reflektor - Milionerzy z podwórka
Obyczaje - Porno na cenzurowanym
Technologia - Inteligentna odzież
Rozmowa z Philipem Zimbardo
Historia - Wampirzyca z Warszawy
Literatura - Stephen King
Pictorial - Sandra Kubicka
Niezbędnik - Denim wiecznie żywy

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.