Już za tydzień „Gliniarze” wracają do akcji!

Stawiane przed nimi zagadki sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu! Detektywi z Wydziału Kryminalnego znów na tropie najgroźniejszych przestępców. 10. sezon to mnóstwo akcji i wciągających historii inspirowanych autentycznymi wydarzeniami. „Gliniarze” od 1 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

 

W nadchodzącym sezonie „Gliniarzy” na widzów czeka wiele niespodzianek. Przed nimi szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Tak właśnie wygląda prawdziwa praca policjantów z Wydziału Kryminalnego!

Już na samym początku nasi bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Poważnie zagrożone będzie również życie Natalii (Ewelina Ruckgaber), która zostanie zakładniczką podczas napadu na bank. A w kolejnych odcinkach inne zagadkowe, zawiłe i przede wszystkim wciągające dochodzenia.

Poza działaniami na terenie Warszawy śledczy będą przejmować najtrudniejsze sprawy od oddziałów policji w podmiejskich wsiach i miasteczkach, co zmusi ich do konfrontacji z zupełnie nowym typem przestępczości. W nowych odcinkach widzowie otrzymają solidną dawkę silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych bójek, pościgów i strzelanin.

Dziesiąty sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych detektywów i ich codziennych problemów. Czy Natalia (Ewelina Ruckagaber) i Kuba (Piotr Mróz) pozostaną parą w życiu prywatnym? Czy żonie Krystiana (Tomasz Skrzypaniak) uda się utrzymać zagrożoną ciążę? Jak rozwinie się relacja Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Łucji (Marta Lewandowska)? Czy charyzmatyczny policjant ulegnie wdziękom pięknej Dagmary (Marta Bartczak)? Czy Szwarc (Zbigniew Kozłowski) przestanie wreszcie uprzykrzać pracę wydziału? A informatyk policyjna Żaneta Kujawska (Monika Miller) stoczy walkę z duchami przeszłości. To tylko niektóre problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć bohaterom „Gliniarzy”.

Tytułowi „Gliniarze” to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Weronika Grot (Laura Samojłowicz), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). W zespole są też policyjni informatycy – Żaneta Kujawska (Monika Miller) i Darek Szymczak (Michał Głowacki), technicy kryminalistyki – Jan Wójcik (Bartosz Winiarski) i Aneta Kwaśny (Magdalena Soczawa) oraz aspiranci – Stefan Dobosz (Robert Szewczyk), Maja Brzeska (Lea Oleksiak) i Michał Rafalski (Łukasz Strzałka) oraz patomorfolog Danuta Wszołek (Aleksandra Fronczak). A przy najniebezpieczniejszych akcjach pomagają im uzbrojeni po zęby antyterroryści. Natomiast w najbardziej skomplikowanych śledztwach, a w których brakuje śladów pomoże im świetnie zorientowany w przestępczym półświatku policyjny tajniak – Artur Król (Przemysław Saleta). Po kilku sezonach do ekipy „Gliniarzy” wrócił aspirant Krzysztof Chrobociński (Radosław Rutkowski).

Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje, a do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie. Dlatego „Gliniarze” ścigają przestępców już dziesiąty sezon! Mają na swoim koncie ponad 500 rozwiązanych zagadek kryminalnych i wygraną w plebiscycie Party.pl na najlepszy serial paradokumentalny. To jednak nie koniec wyróżnień! W przeciągu prawie pięciu lat emisji na antenie Polsatu „Gliniarze” zdobyli aż cztery nominacje do Telekamer w kategorii dla najlepszego serialu fabularno–dokumentalnego, w tym tegoroczna nominacja. To wszystko świadczy o fenomenie tego serialu!

Gliniarze” od 1 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *