MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Kabaret Neo-Nówka i program „Żywot Mariana” w Polsacie

Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki w podróży w głąb duszy rodaka. Ten program to spektakl pokazujący losy statystycznego Polaka od narodzin aż po jego kres. Twórcy polecają go wszystkim, którzy zastanawiają się jak żyć, ale także tym osobom, które nie mają takich wątpliwości.

 

Ulubieńcy publiczności

Kabaret Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych formacji w Polsce. Od lat nieustannie bawią publiczność swoimi skeczami, w których poruszają kwestie społeczne i polityczne. Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki nie boją się żartować z żadnych tematów.

To uwielbiani przez publiczność goście rozmaitych wydarzeń i programów rozrywkowych, jak na przykład cykl „Kabaret na żywo”.

Jaki jest „Żywot Mariana”?

Zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. To kontynuacja podróży w głąb duszy Polaka, którą artyści zapoczątkowali w programie „Kazik sam w domu”. Spektakl „Żywot Mariana” wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów.

Kabaret Neo-Nówka w programie „Żywot Mariana” w niedzielę 7 maja o godz. 20:00 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *