DVB-TMediaZapowiedzi TV

"Kabaretowa Dynastia" w Nowa TV

Polacy kochają kabarety. Kabarety kochają swoich widzów i dlatego… na ich oczach rozmnażają się, pączkują, kwitną. Z kilku skromnych grup występujących w piwnicach artystycznych urosła cała wielka kabaretowa dynastia, prezentująca się w okazałych salach koncertowych i teatrach.

Głównym założeniem Kabaretowej Dynastii  jest prezentacja szerokiego spektrum polskiego środowiska kabaretowego, z uwzględnieniem formacji młodych, wchodzących dopiero na scenę, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Wszystko będzie spinać i spajać osoba prowadzącego –  podnoszącego rangę i prestiż przedsięwzięcia, konferansjera-celebransa. W tej roli  wystąpi jeden z czołowych artystów kabaretowych, osoba z charyzmą – Marcin Wójcik.

Gwiazdy cyklu: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Łowcy.B, Katarzyna Pakosińska, Antoni Goroń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Mariusz Kałamaga, Kabaret Zachodni, Fifa Rafa, Ewa Błachnio, Para nr2, Szymon Łątkowski, Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Cykl obejmuje 12 odcinków, który Telewizja NOWA TV premierowo pokaże w październikowym, piątkowym paśmie o godzinie 20:05, począwszy od 5 października  – po dwa odcinki w paśmie.

Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *