Aleksandra Kurzak w programie "Demakijaż"

Już w niedzielę kolejny odcinek programu „Demakijaż’ w Polsat Cafe. Tym razem gościem Krzysztofa Ibisza będzie Aleksandra Kurzak – znana na całym świecie śpiewaczka operowa, prywatnie żona równie wybitnego i znanego tenora Roberto Alagna oraz mama kilkuletniej Maleny. Jej życie wydaje się być jak z bajki. Czy tak właśnie jest?

 

 
Jako nastolatka była fanką Roberto Alagna, słuchała jego płyt, potem został jej mężem. Jak to się stało?
„Poznaliśmy się na scenie Opery Królewskiej w Londynie, pierwsza próba opery „Napój miłosny”, weszliśmy na scenę, chciałam mieć raz napisane w życiorysie, że śpiewałam z Robertem Alagną.(…)To stało się strasznie szybko. Właściwie znaliśmy się 10 dni, Roberto poprosił mnie o rękę. Byliśmy w pociągu, Eurostarze, z Londynu do Paryża . Poprosił mnie o rękę w pociągu przy kieliszku szampana.”
Prowadzący zapytał również o ich pierwsze dziecko. Czy to była trudna decyzja?
„Roberto stwierdził: „Ok, jasne!”, później pojawiły się wątpliwości, potem porozmawiał ze swoja córką, która pięknie się zachowała..”
Dziś ich córka Malena ma już 4 lata. Co artystka czuła kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży?
„Wielkie szczęście, to było szybko, właściwie pół roku po tym, jak się poznaliśmy. Pierwszy moment -absolutna panika, później szczęście. Za 10 dni miał 50. urodziny, więc mówię – to będzie prezent!”
Jaka Aleksandra jest prywatnie, w domowym zaciszu? Jak wyglądała jej droga na największe i najsłynniejsze sceny operowe świata? Czym zdobyła serce jednego z najlepszych tenorów na świecie? O tym przekonamy się już w kolejnym odcinku.
Rozmowa z Aleksandrą Kurzak już w tę niedzielę 23 września o godz. 15:00 w Polsat Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *