Magda Badera gościem w programie „My3”

W najbliższą sobotę zapraszam na kolejne spotkanie z Natalią, Julka i Karolina, czyli prowadzącymi program dla dzieci i młodzieży „My3”. Gościem jednego z weekendowych odcinków będzie niezwykle popularna w sieci Magda Bedera – youtuberka, która od 6 lat prowadzi kanał muzyczny w serwisie społeczonościowym.
 

 
Swoją przygodę z muzyką zaczęła od wstawiania coverów znanych utworów. Z biegiem lat postanowiła tworzyć własne aranżacje przebojów, a także komponuje swoje autorskie utwory muzyczne. W studio „My3” opowie o swojej pasji i skąd wziął się pomysł bycie youtuberką i autorką mashupów:
„Moja przygoda z internetem zaczęła się przypadkowo. Nie wiedziałam, że ludzie mogą mnie tam znaleźć i posłuchać jak śpiewam. Wszystko zapoczątkował pierwszy cover, który wrzuciłam (…) Moi widzowie piszą komentarze, a ja potem z tych komentarzy układam piosenkę(…)zazwyczaj biorę kilka komentarzy, które mają jakiś sens i potem złożyć je w całość”.
Pomysłowość Magdy odzwierciedla się w stale rosnących zasięgach jej kanału. Dla chcącego nic trudnego. Jak sama dodaje:
„Jestem taka, jak każdy z nas. Może czasem bardziej wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, że czasem trzeba upaść, żeby wstać. Poczuć, że walka o marzenia nadaje życiu sens”
W sobotnich odcinkach poruszony zostanie również temat zwierząt. Tym razem na tamtetę trafią alpaki! Co to za stworzenia? Wszystko już w sobotni poranek na antenie Telewizji Polsat. Jak co tydzień nie zabraknie kreatywnych porad i zabaw, dzięki którym najmłodszym widzom nie grozi nuda!
Program „My3” na antenie Telewizji Polsat w najbliższą sobotę o godzinie 9:15 i 9:45

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *