Prasa - Ksiązka

Kalendarz na 2019 rok ze zdjęciami Adama Wajraka z „Gazetą Wyborczą”

29 listopada br., do czwartkowego wydania „Gazety Wyborczej” dołączony zostanie kalendarz przyrodniczy na 2019 rok ze zdjęciami zwierząt z Puszczy Białowieskiej. Ich autorem jest dziennikarz i autor książek Adam Wajrak. Zdjęcie okładkowe, na którym znajduje się młoda sarna, wybrali czytelnicy „Gazety Wyborczej” w głosowaniu na Facebooku.

 

Oryginalny kalendarz z autorskimi fotografiami Adama Wajraka to nie lada gratka dla przyrodników i miłośników zdjęć fauny. Opis każdego ze zdjęć przygotował sam autor. O okładkowym zdjęciu pisze tak:

– Sarny są zwykle bardzo płochliwe, ale ta była niezwykle ciekawska. Nie wiem, dlaczego tak bardzo była zainteresowana moją osobą. Podchodziła i odchodziła, żeby za chwilę znów wrócić i mi się przyglądać, by stwierdzić, że chyba jednak jestem człowiekiem.

Na kolejnych stronach pojawią się między innymi fotografie jemiołuszek, strzyżyków, rzekotki, mysikrólika, dzięcioła, zająca, dzikiego chomika, a także dobrze znane czytelnikom„Gazety Wyborczej” i publikacji Adama Wajraka żubry oraz sarny.

Kalendarz przyrodniczy na 2019 rok dostępny będzie wraz z „Gazetą Wyborczą” w czwartek, 29 listopada br. w cenie 7,99 zł. Partnerem dodatku jest FJALL RAVEN. Kalendarz będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00.

Czwartkowe wydanie „Gazety Wyborczej” wspiera kampania promocyjna w telewizji (TVN i staje tematyczne), radiu (TOK FM i Złote Przeboje) oraz autopromocja w papierowym wydaniu dziennika, serwisie Wyborcza.pl oraz mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Więcej informacji o kalendarzu w serwisie Wyborcza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *