Polsat Games, History HD i H2 HD w Promax

Do grona kanałów telewizji cyfrowej Promax dołącza Polsat Games, History HD oraz H2 HD.

 

POLSAT GAMES jest skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy esportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. Oprócz recenzji gier i sprzętu oraz talk-show z udziałem twórców gier, stacja będzie emitować także programy rozrywkowe z gwiazdami internetu (m.in. „Gry komputerowe show” prowadzone przez Generatora Frajdy).

nr na dekoderze: 127 (Podstawowy HD) 

częstotliwość: 642 MHz
modulacja: QAM 256
SR: 6875 kS/s
Id sieci: 319

HISTORY HDto kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. Dzięki współczesnym technikom filmowania, żywej rekonstrukcji i wciągającej narracji HISTORY przenosi widzów w sam wir wydarzeń. Każdy dzień, człowiek czy przedmiot tworzą historię.

nr na dekoderze: 170 (Podstawowy HD)

częstotliwość: 634 MHz
modulacja: QAM 256
SR: 6875 kS/s
Id sieci: 319

H2 HD to kanał popularno – naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nim dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat.

nr na dekoderze: 171 (Wygodny HD)

częstotliwość: 634 MHz
modulacja: QAM 256
SR: 6875 kS/s
Id sieci: 319

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *