Sport w TV

“Kamil Stoch. Moja Historia” – wyjątkowy program w Eurosporcie 1

Podwójny mistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni i zdobywca Kryształowej Kuli – sportowe wyczyny Kamila Stocha są znane wszystkimi kibicom skoków narciarskich. Eurosport pokaże im coś więcej – codzienne życie skoczka, wysiłek wkładany w treningi, współpracę z trenerami i kolegami z drużyny, a także relacje z kibicami i najbliższymi. Premiera wyjątkowego programu już w czwartek, 16 listopada o 18:30 tylko w Eurosporcie 1.

 

Data premiery programu „Kamil Stoch. Moja Historia” nie jest przypadkowa – nastąpi w przededniu kwalifikacji do pierwszego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się w Wiśle, na skoczni im. Adama Małysza. Eurosport, który jako jedyny w Polsce będzie transmitował wszystkie konkursy Pucharu Świata wraz z kwalifikacjami, jeszcze przed startem rywalizacji na skoczniach prezentuje widzom wyjątkowy program. Nowa polska produkcja Eurosportu w bezprecedensowy sposób pokaże jednego z najlepszych skoczków na świecie i najpopularniejszych sportowców w Polsce od strony, której do tej pory kibice nie mieli okazji poznać.

Kamery Eurosportu towarzyszyły Kamilowi Stochowi podczas treningów, zawodów, spotkań z kibicami i bliskimi. W programie znajdują się długie, szczere rozmowy ze Stochem, jego najbliższymi i trenerami. Widzowie poznają też pasje dwukrotnego mistrza olimpijskiego.

– Kibice widzą tylko wycinek tego, czym się zajmuję – moje skoki podczas kwalifikacji i konkursów. Czasem są one lepsze, czasem gorsze, ale zawsze są efektem współpracy z trenerami, kolegami z kadry oraz… wielu godzin treningów i wyrzeczeń. Fani motywują mnie do ciężkiej pracy i cieszę się, że dzięki temu programowi będą mogli spojrzeć na skoki narciarskie z nieco innej perspektywy  powiedział Kamil Stoch.

Kolejne odcinki programu „Kamil Stoch. Moja Historia” będą miały premiery w czwartki w Eurosporcie 1 aż do 14 grudnia.

Droga do igrzysk

Program „Kamil Stoch. Moja Historia” jest jednym z elementów bogatej oferty Eurosportu – oficjalnego nadawcy igrzysk olimpijskich, partnera Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i wyłącznego partnera telewizyjnego Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Stacja, która da kibicom możliwość obejrzenia każdej sekundy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018 na wszystkich platformach, przygotowała także wiele programów związanych ze sportami zimowymi i ich gwiazdami.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom polskich fanów, dlatego po raz pierwszy zrealizowaliśmy lokalnie tak duży program jak ten o Kamilu Stochu. To polska produkcja, którą zobaczą widzowie Eurosportu w wielu europejskich krajach – powiedział Adam Widomski, dyrektor Eurosportu w Polsce. – Relacje ze sportowcami są dla nas niezwykle ważne, niektórzy są naszymi komentatorami, inni ekspertami, a jeszcze kolejni odsłaniają przed naszymi kamerami nowe oblicze, tak jak Kamil Stoch. Dzięki temu droga do największej imprezy roku – igrzysk olimpijskich – będzie jeszcze ciekawsza – dodał Adam Widomski.

Premiery odcinków „Kamil Stoch. Moja Historia”

  • Powrót do korzeni, 16 listopada, 18:30, Eurosport 1
  • Praca u podstaw, 23 listopada, 18:00, Eurosport 1
  • Kamil Stoch prywatnie, 30 listopada, 19:00, Eurosport 1
  • Skoki narciarskie wczoraj i dziś, 7 grudnia, 18:00, Eurosport 1
  • Z Wisły do Pjongczangu, 14 grudnia, 18:00, Eurosport 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *