Półfinał 8. edycji „The Voice of Poland”

Przed nami crème de la crème, czyli absolutna wisienka na muzycznym torcie – półfinał 8. edycji „The Voice of Poland”. W najbliższą sobotę poznamy nazwiska 4 finalistów, którzy powalczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Kto otrzyma przepustkę do kariery, a kto odpadnie w przedbiegach do wielkiego finału? Wielkie odliczanie czas start!

 

Jonas Blue gościem specjalnym

18 listopada, gdy zegar wybije magiczną godzinę 20:05, Polskę znów opanuje gorączka sobotniej nocy. Tego dnia oczy wszystkich telewidzów będą zwrócone nie tylko na uczestników 8. edycji „The Voice of Poland”, ale i na atrakcyjnych gości specjalnych.

W najbliższym odcinku wystąpi globalna supergwiazda, utalentowany producent muzyczny, DJ i kompozytor – Jonas Blue. Jego wszystkie dotychczasowe single szybko stały się numerem jeden na radiowych listach przebojów, a dance-popowe numery cieszą się ogromną popularnością w serwisach streamingowych. Prawdziwą sławę zyskał dzięki debiutanckiemu singlowi „Fast Car”, który okazał się najlepiej sprzedającą piosenką na świecie i otrzymał dwie nominacje do BRIT Awards. W najbliższym odcinku artysta zaprezentuje swój nowy singiel „We Could Go Back” oraz wielki hit „Perfect Strangers”.

Na tym nie koniec atrakcji. W sobotni wieczór na rozgrzanej scenie muzycznego talent show wystąpi również Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek oraz Trenerka 7. edycji „The Voice of Poland”. Artystka wystąpi w utworze „Halo tu ziemia”.

Wszystkie karty na stół

Trzeci odcinek LIVE może oznaczać tylko jedno – w sobotni wieczór poznamy nazwiska finalistów, którzy powalczą o tytuł najlepszego głosu 8. edycji „The Voice of Poland”. Na muzycznej scenie zmierzy się szczęśliwa ósemka wybrańców. Każdy zaśpiewa po 2 utwory – cover oraz autorski singiel. Niestety w półfinale odpadnie aż połowa z nich, a o losach wokalistów zadecydują Trenerzy wspólnie z widzami. Maria Sadowska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron będą przyznawać punkty uczestnikom, których mają 100 na dwóch swoich podopiecznych. Reszta zależeć będzie od widzów, których SMS-y również będą przeliczane na punkty. Do ostatniego odcinka LIVE przejdzie osoba, która zdobędzie ich więcej. Na koniec wyłoniona czwórka finalistów będzie miała okazję ponownie zaprezentować się w ulubionym utworze z programu.

W najbliższą sobotę o miejsce w finale powalczą utalentowane kobiety z drużyny Marii Sadowskiej, Magdalena „Meg” Krzemień i Maja Kapłon Zobaczymy również starcie wojowniczek z Wenus, Marty Gałuszewskiej i Agi Dębowskiej, z drużyny Michała Szpaka. W teamie Andrzeja Piasecznego pojedynkować się będzie dwóch przystojniaków: Michał Szczygieł i Artur Wołk-Lewanowicz. Ekipę Tomsona i Barona reprezentować będą: Sabina Mustaeva i Łukasz Łyczkowski.

Już niedługo karty zostaną odkryte – 18. listopada o godz. 20:05. poznamy nazwiska
4 finalistów 8. edycji „The Voice of Poland”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *