MediaSieci kablowe

Kanał Alfa TVP dostępny w Telewizji E-CHO

Od 10.05.2023r. w ofercie Telewizji E-CHO został dodany nowy kanał, Alfa TVP w pakietach: Mini HD 2020, Mały HD 2020, Duży HD 2020 oraz Mega HD 2020.

 

Kanał jest adresowany do młodych widzów, konkretnie jak nazwa wskazuje, do pokolenia Alfa, czyli osób urodzonych w erze cyfrowej (między 2010 a 2025 rokiem). ). W zróżnicowanej ofercie kanału Alfa TVP młodzi widzowie znajdą ambitną, mądrą rozrywkę, a także materiały edukacyjne. Wiele treści będzie poruszać tematykę psychologiczną (jak np. program e-MOCje w nowej formule). To ruch z myślą o młodym pokoleniu postpandemicznym, które zmaga się z różnymi problemami emocjonalnymi i społecznymi. Misją nowego kanału jest budowanie wśród współczesnych nastolatków własnej wartości i poczucia wspólnotowości.

Na antenie będzie można oglądać seriale animowane, m.in. „Galactik Football” czy „Anatane ratuje dzieci z Okury”. Wśród nowości znajdą się także brytyjskie seriale: „Prawie nigdy” oraz nowy sezon „Malory Towers”. Oferta kanału będzie stale poszerzana i wzbogacana o kolejne tytuły. Plany na najbliższą przyszłość zakładają wprowadzenie do ramówki anime – japońskich filmów i seriali animowanych, wpisując się w przeróżne gusta młodych widzów.

Alfa TVP dostępny jest na kanale 64 w Telewizji E-CHO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *