Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Miesiąc za darmo na start – bez limitu do wszystkich i nawet 300 GB w ofercie na kartę

Od środy 17 maja startuje promocja skierowana do nowych klientów Plusa na Kartę. W pierwszym miesiącu po aktywacji startera można otrzymać w prezencie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz nawet 300 GB z dostępem do najszybszej sieci 5G.

 

 

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy:

  • kupić nowy starter w Plusie i aktywować go,
  • doładować konto za min. 10 złotych w terminie 30 dni od aktywacji konta,
  • włączyć promocję, wysyłając bezpłatny SMS pod numer 80099 o treści „Miesiac”.

 

Użytkownicy otrzymają w ten sposób rozmowy i SMS-y/MMS-y bez limitu oraz pakiet 100 GB. Kwota doładowania nie przepada, podobnie jak niewykorzystane GB z pakietu 100 GB, które mogą zostać wykorzystane w kolejnym miesiącu. Dodatkowe 200 GB można uzyskać wyrażając zgody na komunikację marketingową – wysyłając SMS o treści „Zgoda” pod numer 80087. W ten sposób nowi użytkownicy otrzymują łącznie paczkę 300 GB z dostępem do najszybszej sieci 5G Plusa według rankingu SpeedTest.pl.

„Nawet 1500 GB” wciąż jest dostępne

Po okresie promocyjnym klienci mogą otrzymywać kolejne paczki gigabajtów. Utrzymując aktywny, cykliczny pakiet Bez Limitu za 35 złotych, klient będzie otrzymywał 100 GB co miesiąc. Po 12 miesiącach nieprzerwanego korzystania z pakietu na jego konto wpłynie bonusowe 300 GB. Łącznie to 1500 GB. Niewykorzystanie gigabajty kumulują się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *