Kanał Foot Truck wprowadza piłkarskie audycje na żywo i podcasty

Piłkarski kanał „Foot Truck” poszerza swoją ofertę treści programowych o audycje na żywo. Od 19 sierpnia br., od poniedziałku do piątku, na kanale udostępniane będą programy live poświęcone rozgrywkom czołowych lig europejskich. Po emisji wszystkie będą również udostępniane w formie podcastu. Tak jak do tej pory regularne odcinki „Foot Truck” będą się pojawiały na kanale przynajmniej raz w tygodniu. „Foot Truck” należy do portfolio Abstra – największego producenta treści wideo na polskim YouTube.

 

 

Rosnące grono widzów „Foot Trucka” przyzwyczaiło się już do jakościowych i „insiderskich” treści, jakie im oferujemy na naszym kanale. Audycje na żywo to kolejny etap naszego rozwoju i jednocześnie pomysł, jakiego jeszcze nie było na polskim YouTube. Dzięki nim dostarczymy widzom aktualnych informacji na temat rozgrywek czołowych lig europejskich, okraszonych komentarzem na temat występów naszych kadrowiczów i nie tylko. Z kolei dzięki podcastom nasi widzowie będą mogli odsłuchać audycji w dowolnym miejscu i czasiepowiedział Kuba Polkowski z kanału „Foot Truck”.

 

 

Autorzy kanału „Foot Truck”, Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski, poza publikacją regularnych odcinków na kanale, poprowadzą również podcast poświęcony ogólnie futbolowi co piątek.
W pozostałe dni tygodnia rozgrywki najsilniejszych lig Europy na żywo na YouTube skomentują eksperci. W poniedziałek zmaganiom w Serie A przyjrzą się Piotr Dumanowski i Dominik Guziak, we wtorek wyniki Bundesligi omówią Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak i Tomasz Urban, w środy o Premier League porozmawiają Michał Zachodny i Tomasz Zieliński, a w czwartek walką o tytuł mistrza hiszpańskiej La Liga zajmą się Marcin Gazda i Piotr Urban.

Audycje z cyklu „Foot Truck Live” będą realizowane w studio znajdującym się w siedzibie Abstra.
W niektórych programach oprócz gospodarzy pojawią się również goście specjalni.

Audycje na żywo będą pojawiały się na kanale „Foot Truck” na Youtube od poniedziałku do czwartku, o godzinie 18:00

Piątkowy program będzie dostępny w formie podcastu na najpopularniejszych platformach audio, m.in. na iTunes, Soundcloud i Spotify, gdzie również będzie można znaleźć i odsłuchać każdy z pozostałych programów Foot Truck Live

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *