Kanał Super TV zastąpi Mango 24

Należąca do Michała Winnickiego spółka MWE planuje uruchomienie nowego kanału Super TV. Firma właśnie wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji -informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 

Ramówka kanału Super TV będzie poświęcona wyłącznie telesprzedaży. Emitowane będą audycje przedstawiające produkty, które można zamówić telefonicznie lub przez internet bez wychodzenia z domu. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki „telesprzedaż będzie nadawana z wcześniej przygotowanych nagrań, a w przyszłości także na żywo”.

Nowa stacja najprawdopodobniej wystartuje tuż po północy z 31 lipca na 1 sierpnia. Zastąpi kanał Mango 24, który zniknie z rynku wraz z końcem lipca. – Jako operator lokalnych mulitpleksów DVB-T jesteśmy obecnie największym dystrybutorem kanału Mango 24 w Polsce. Z dużym smutkiem przyjęliśmy informację o zakończeniu jego nadawania, a wiemy, że osiągał on dobre wyniki finansowe z naziemnej dystrybucji – mówi Michał Winnicki.

Super TV ma nadawać całodobowo. Stacja nie znajdzie się w monitoringu Nielsen Audience Measurement, nie będą nadawane w niej reklamy. Stacja będzie dostępna w miejscu, które z końcem lipca zwolni Mango 24 w naziemnej telewizji cyfrowej.

– Liczymy też, że trafi do wybranych sieci kablowychinformuje Winnicki.

 

źródło: Wirtualnemedia.pl

Jedna myśl na temat “Kanał Super TV zastąpi Mango 24

  • 16 lipca 2020 o 14:19
    Permalink

    Po co komu taki prymitywny kanał poświęcony telezakupom, jakim było Mango24?! 🙁

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *