Kanał TVR w ofercie nc+

W dniu dzisiejszym tj. 01.04.2019 roku, na platformie nc+ pojawił kanał TVR, który znajduje się na pozycji 159 w dekoderach nc+. Kanał dostępny jest w wersji SD.

 

Przypomnijmy, prawie po pięciu latach kanał TVR ponownie powrócił z emisją na satelitę. Wcześniej we wrześniu 2014 roku kanał zakończył przekaz drogą satelitarną. W listopadzie 2016 roku firma Michał Winnicki Entertainment przejęła większościowy pakiet udziałów (51 proc.) kanau TVR.

Oprócz platformy nc+, kanał TVR dostępny jest w kilkudziesięciu sieciach kablowych na terenie całego kraju, m.in. u takich operatorów jak UPC Polska, Vectra czy Inea.

Telewizja TVR ruszyła w 2010 roku jako kanał o tematyce rolniczej. Z czasem zaczęła się określać jako stacja dedykowana tematyce życia i spędzania wolnego czasu poza miastem. Na jej antenie są programy informacyjne, publicystyczne, poradnicze czy rozrywkowe.

 

Foto: Mateusz Klamka

 

TVR to kanał o charakterze lifestyle’owym, kierowany do widzów lubiących zdrowy tryb życia na łonie natury.

TVR prezentuje adresowane do kobiet programy poświęcone stylowi życia, familijne programy przyrodnicze i rozrywkowe, a także bezpieczne bajki dla dzieci.

Profil kanału Facebooku: TVR – Twoja Rozrywka

Parametry:

Eutelsat Hot Bird 13C

10,892 GHz/pol.H/SR: 27500/FEC: 3/4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *