MediaZapowiedzi TV

Kanał TVR zrezygnował z telesprzedaży

Z początkiem listopada kanał TVR zrezygnował z telesprzedaży oraz ograniczył pasmo EZO TV o 25%. Dzięki wprowadzonym zmianom widzowie TVR mogą dłużej oglądać swoje ulubione programy oraz dwie nowości programowe.

Pierwsza nowość to Niesamowite wędkarstwo.  Seria opowiadająca o intrygującej pasji jaką jest łowienie ryb. Program nie tylko pokazuje tajniki tego niezwykle fascynującego i cieszącego się dużym zainteresowaniem zajęcia, ale też udowadnia, że wędkarstwo może być nie tylko pasją, ale nawet sposobem na życie. Premierowe odcinki  Niesamowitego Wędkarstwa w soboty o 12:20 na kanale TVR.

Druga nowość w ramówce, to podobnie jak poprzedni program, pozycja idealna dla fanów wędkowania. Program Wędkarskie Przygody Babe’a Winkelmana całkowicie wciągnie widzów do świata wędkarstwa i być może odkryje w nich nowe hobby. Wędkarskie Przygody Babe’a Winkelmana, odkryją przed widzami najbardziej niesamowite zbiorniki wodne i niezwykłe okazy bez wychodzenia z domu.  Premierowe odcinki we wtorki o 14:35 na kanale TVR.

Zgodnie z hasłem kanału, TVR – Twoja Rozrywka, widzowie zawsze znajdą coś dla siebie. Mogą wybierać spośród programów poświęconych spędzaniu czasu na łonie natury, programów dokumentalnych dla ciekawych świata mężczyzn, a także serialei animowanych dla najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *