Jedenaście nominacji do Telekamer dla TVN

W tym roku aż osiem gwiazd oraz trzy programy TVN zostały nominowane do konkursu Telekamer, prestiżowych nagród przyznawanych przez magazyn „Tele Tydzień” za osiągnięcia telewizyjne. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione produkcje i osobistości TV do 25 stycznia 2018 roku.

W tegorocznej edycji Telekamer Magda Gessler i Martyna Wojciechowska mają szansę zdobyć tytuł „osobowości telewizyjnej”. Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny, odtwórcy głównych ról w serialu „Diagnoza” oraz Michał Żurawski, znany z „Drugiej Szansy”, zostali nominowani w kategoriach „aktorka” i „aktor” roku. Z kolei Agustin Egurrola, zasiadający w jury „Mam Talent”, znalazł się wśród pretendentów do tytułu najlepszego „jurora”. Doceniono również dziennikarzy TVN. Anita Werner uzyskała nominację w kategorii „prezenter informacji”, Maja Popielarska w dziedzinie „prezenter pogody”, a Filip Chajzer powalczy o tytuł „nadziei telewizji”.
 
Telekamery Tele Tygodnia 2018 – nominacje dla TVN

KATEGORIA I NOMINOWANI KOD KATEGORIA I NOMINOWANI KOD
Osobowość telewizyjna Serial
Magda Gessler TK.D2 Diagnoza TK.C1
Martyna Wojciechowska TK.D5 Program rozrywkowy
Aktorka Azja Express TK.K1
Maja Ostaszewska TK.A2 Serial fabularno-dokumentalny
Aktor 19+ TK.L1
Maciej Zakościelny TK.B4
Michał Żurawski TK.B5
Juror
Agustin Egurrola TK.H2
Prezenter informacji
Anita Werner TK.E4
Prezenter pogody
Maja Popielarska TK.F3

 

W gronie seriali, które będą walczyć o statuetkę znalazła się jedna z największych nowości jesiennej ramówki TVN – serial „Diagnoza”. ” , „Azja Express”, najpopularniejszy reality-show, pretenduje do tytułu najlepszego programu rozrywkowego, a „19+” powalczy o statuetkę w dziedzinie „serial fabularno-dokumentalny”.

Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2017 roku i odbywać się będzie za pomocą sms-ów (nr: 7265). Listę wszystkich nominacji oraz kody można znaleźć tutaj: http://www.telekamery.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *