MediaSieci kablowe

Kanał Warner TV dołącza do oferty telewizyjnej INEA

Od 1 marca 2023 r. stacja Warner TV jest dostępna w ofercie telewizyjnej firmy INEA. Klienci operatora właśnie zyskali dostęp zarówno do nowoczesnych produkcji, jak i kinowych klasyków wywodzących się ze stuletniej historii studia Warner Bros.

 

Warner TV to kanał emitujący kinowe hity oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpiąc z bogatej tradycji marki Warner Bros., kanał Warner TV stanowi przestrzeń do opowiadania fascynujących historii. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno fani nowoczesnych produkcji, jak i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są m.in. takie klasyki, jak „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „DoktorQuinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD.

“Warner Bros., które w tym roku obchodzi stulecie istnienia, tworzy i oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że coraz więcej widzów zyskuje dostęp do znanych i lubianych, a często również kultowych produkcji naszej wytwórni filmowej. Poszerzenie portfolio kanałów Warner Bros. Discovery dostępnych w ofercie INEA o stację Warner TV to kolejny krok na drodze rozwoju naszej współpracy. Liczymy, że bogata oferta kanału, w tym nowości, jak choćby emitowana na antenie stacji od 7 marca „Wataha” – zrealizowany przez HBO pierwszy polski serial pokazywany w Warner TV – przyciągną przed ekrany licznych widzów” mówi Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President – Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Kanał Warner TV jest dostępny w telewizji HIWAY w pakiecie Classic pod numerem LCN 51

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *