Kanały History i History2 odkodowane w Canal+

Od dziś Abonenci Canal+ do końca sierpnia w „Oknie otwartym” uzyskali dostęp do kanałów History i History2, które znajdują się odpowiednio na pozycjach 83 i 84 w dekoderach.

 

Kanały History i History2 w miesiącu sierpniu szczególnie polecają programy: „Niewyjaśnione tajemnice świata” i „Starożytnych kosmitów”.

Kanał HISTORY HD to wyjątkowy kanał rozrywkowo – dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. Zmieniamy postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. W wysokiej jakości programach w zaskakujący sposób koncentrujemy się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”.

HISTORY HD to unikalne połączenie treści na najwyższym poziomie oraz wyróżniającej się jakości wizualnej. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowania i wciągającej narracji przenosimy widzów w sam środek wydarzeń. Każdy dzień tworzy historię.

History 2 HD – kanał popularno – naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nami dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat.

Razem ze światowymi ekspertami dostarczymy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *