Internet & Gry

„Kandydaci w Newsweeku”. Debata prezydencka – 1 maja, godz. 17.00

W najbliższy piątek, 1 maja o 17:00 na Newsweek.pl, odbędzie się debata prezydencka. Udział w spotkaniu potwierdzili: Małgorzata Kidawa-Błońska, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz. Debata będzie transmitowana na żywo na Newsweek.pl oraz na stronie głównej Onetu.

 

 

 

Debatę poprowadzi Tomasz Lis, redaktor naczelny tygodnika Newsweek oraz dziennikarka Renata Grochal. Spotkanie będzie miało formę publicystycznej dyskusji, w ramach której wszyscy kandydaci będą mieli możliwość wygłoszenia końcowego oświadczenia, a także zadawania pytań konkurentom.

Ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią koronawirusa, dziennikarze „Newsweeka” będą się łączyć z kandydatami w ich sztabach wyborczych.

Debata kończy cykl redakcyjny ”Kandydaci w Newsweeku”, podczas którego przez pięć tygodni dziennikarze Newsweek i Newsweek.pl rozmawiali z kandydatami ubiegającymi się o prezydenturę w nadchodzących wyborach prezydenckich – Krzysztofem Bosakiem, Robertem BiedroniemSzymonem HołowniąMałgorzatą Kidawą-BłońskąWładysławem Kosiniakiem-Kamyszem). Na zaproszenie nie odpowiedział sztab prezydenta Andrzeja Dudy.

Debata będzie otwarta, a transmisję będzie można obejrzeć na stronie Newsweek.pl oraz na stronie głównej Onet.pl. Skrócona relacja znajdzie się również w drukowanym wydaniu tygodnika.

Więcej: https://www.newsweek.pl/polska/debata-prezydencka-wybory-prezydenckie-2020-gdzie-ogladac/v19lmtm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *