MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Niedzielne majowe premiery w DOMO+! (wideo)

Domo+ zaprasza widzów do oglądania premierowych odcinków, najnowszych sezonów „Liftingu wnętrz z Marią Semczyszyn” oraz „Meblokreacji”.

 

 

 

Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2

Maria Semczyszyn potrafi z niezwykłym wdziękiem oczarować widzów oraz odczarować wnętrza wymagające renowacji. To wszystko znajdziemy w drugim, premierowym sezonie „Liftingu wnętrz z Marią Semczyszyn”! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Maria zmienia cztery kąty zgodnie z marzeniami lokatorów.

 

 

Maria Semczyszyn wraz z Wieśkiem ponownie podejmują się serii dwunastu wyzwań błyskawicznego re-designu pokojów, które wymagają odświeżenia. Okazuje się jednak, że nie jest tak łatwo sprostać oczekiwaniom wymagających właścicieli. Każdy z nich ma swój własny styl oraz wizję na urządzenie pomieszczenia, która nie zawsze zgadza się z gustem Marii.

Czy dekoratorce uda się spełnić marzenia kapryśnych właścicieli? Czy tym razem nie uciekną od ciężkiej pracy i pozostaną wraz z nią na placu boju? To będzie prawdziwy sprawdzian umiejętności osiągania kompromisu.

Premierowe odcinki od niedzieli 3 maja w DOMO+ o godzinie 16:30

Meblokreacje 5

Kiedyś ikony wzornictwa, dziś stare, zapomniane i zaniedbane meble… Czy powinny trafić na śmietnik? Wprost przeciwnie! Artur Indyka przychodzi z pomocą stylowym meblom i daje im drugie życie w piątym sezonie programu „Meblokreacje”.

 

Gdzieś w rogu mieszkania stoi stary drewniany fotel po babci, pod telewizorem stolik jeszcze z zeszłego wieku, a zepsuta lampa bez klosza straszy w piwnicy. Trzymamy w domach meble, które nie nadają się już do niczego, jednak wciąż nie mamy serca ich wyrzucić, choć wydawałoby się to jedynym słusznym rozwiązaniem. Prowadzący ”Meblokreacji” udowadnia nam, że nawet zużytym i niepotrzebnym przedmiotom, możemy podarować drugie życie i sprawić, że zamiast zakurzoną pamiątką, staną się główną ozdobą mieszkania.

Artur pokaże jak niewielkim kosztem oraz przy użyciu ogólnodostępnych materiałów, można odnowić stary mebel i uczynić z niego ozdobę każdego wnętrza. Program „Meblokreacje” to nie tylko świetna pozycja dla wielbicieli wyjątkowego designu, ale również odpowiedni program dla wszystkich pasjonatów nurtu vintage, DIY oraz osób, dla których ważna jest ekologia.

Premierowe odcinki od niedzieli 3 maja w DOMO+ o godzinie 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *