Karnawałowy koncert zespołu „Z harfą w tle” w Radiu Kraków

Muzyka z polskich filmów i seriali w zaskakujących aranżacjach na harfę, skrzypce, altówkę, wiolonczelę i flet – w niedzielę 14 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na koncert karnawałowy kwintetu „Z harfą w tle”.
 
Podczas  koncertu zespół zaprezentuje własne  aranżacje tematów muzycznych ze  znanych i lubianych  polskich filmów i seriali. Usłyszymy m.in. kompozycje Jerzego Matuszkiewicza, Adriana Konarskiego i Wojciecha Kilara i tematy muzyczne z filmów  „Vabank”, „Alternatywy 4”, „Janosik” czy „Czterdziestolatek”.  Zaproszenia na antenie.
„Z harfą w tle” to kwintet o niespotykanym składzie – harfa, skrzypce, altówka, wiolonczela i flet. W swoim repertuarze zespół sięga głównie po znane i lubiane tanga, tematy muzyki filmowej i rozrywkowej, które dzięki niespotykanemu brzmieniu harfy i ciekawym  aranżacjom zaskoczą niejednego słuchacza.
Koncert karnawałowy „Polska muzyka filmowa”
Niedziela, 14 stycznia, godz. 18.00, Studio im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków
Wystąpią: zespół „Z harfą w tle” w składzie: Katarzyna Zabielska – harfa, Karolina Gorączko – skrzypce, aranże, Natalia Ryba – altówka, Karolina Rejewska – wiolonczela, Katarzyna Jasica – flet oraz goście: Kinga Streszewska – skrzypce, Adrianna Kochanowicz – altówka, Grzegorz Klimczak – kontrabas, Magdalena i Diana Mika – wokal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *