MediaTVP

Karolina Olszewska zwyciężyła w programie „You Can Dance – Nowa Generacja” (wideo)

12-letnia Karolina Olszewska wygrała pierwszą polską edycję „You Can Dance – Nowa Generacja”.

 

Nie spodziewałam się i trochę nie wiedziałam, jak zareagować, bo byłam bardzo zaskoczona. Jestem bardzo szczęśliwa. Teraz marzę o tym, żeby wrócić do domu i odpocząć z rodzinką – powiedziała tuż po ogłoszeniu wyników Karolina Olszewska.   

 

Niezwykły talent Karoliny docenili zarówno jurorzy programu: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski i Agustin Egurrola, jak i widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. To właśnie oni zdecydowali, że tytuł Najlepszej Tancerki Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych trafiły do Karoliny Olszewskiej. Młodej tancerce nagrodę wręczył Mateusz Matyszkowicz, Członek Zarządu Telewizji Polskiej. Karolina Olszewska pokonała ponad 1000 innych uzdolnionych tanecznie dzieci, które zgłosiły się na castingi do pierwszej polskiej edycji „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Karolina Olszewska mieszka w Dębicy i zaczęła tańczyć w wieku trzech lat zainspirowana bajką „Angelina. Prima Ballerina”. Jazz, modern dance, contemporary i show dance – w tych stylach tanecznych czuje się najlepiej, choć w „You Can Dance – Nowa Generacja” udowodniła, że świetnie potrafi się odnaleźć w każdym stylu tanecznym. Jest wielokrotną solową złotą medalistką Mistrzostw Polski federacji IDO i WADF. Na swoim koncie ma także solowe złote medale na Mistrzostwach Świata federacji WADF, tytuł solowej Mistrzyni Europy (Sankt Petersburg) i wiele innych. Interesuje się japońskim anime, a w wolnych chwilach samodzielnie projektuje i maluje swoje koszulki.

Wielki finał poprowadziła Ida Nowakowska, a na scenie wystąpiły muzyczne gwiazdy: Cleo, Daria oraz współprowadząca „You Can Dance – Nowa Generacja” Roksana Węgiel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *