MediaPolsatZapowiedzi TV

Karolina Sawka w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”

Znana aktorka w popularnej produkcji Polsatu. Jak potoczą się losy jej bohaterki? Swoją karierę rozpoczęła od niezapomnianej roli Nel w filmie „W pustyni i w puszczy”, ale pojawia się także i na małym ekranie. Karolina Sawka w serialu „Pierwsza miłość” wcieliła się w postać Magdaleny Matuszewskiej, dawnej ukochanej Miksera.

 

 

 

 

Para spotka się po latach w nietypowych okolicznościach. Mikser na prośbę Błażeja zastępuje go jeżdżąc taksówką. Chłopak po serii nietuzinkowych klientów, odbiera mężczyznę spod agencji towarzyskiej. W towarzyszącej mu prostytutce Mikołaj rozpoznaje Magdę, która za sprawą decyzji ojca musiała wyjechać z miasta i zostawić ukochanego.

W nowym mieście dziewczyna zakochuje się w Arielu, który jest początkującym producentem muzycznym. Mężczyzna namawia ją do spróbowania swoich sił jako piosenkarka popowa. Zręczny manipulator szybko uzależnia Magdę od siebie i wmanewrowuje w spotkania z facetami, od „których ma zależeć jej kariera”. Robi z niej ekskluzywną panią do towarzystwa…

Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy spotkanie po latach na nowo rozbudzi uczucie Magdy i Miksera?

Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *