Karty graficzne Radeon pomagają przeżyć śmierć w World War Z (wideo)

Dziś gracze na całym świecie mogą stanąć do walki z hordami nieumarłych w World War Z. AMD i Saber Interactive połączyły siły, aby użytkownicy Radeonów mogli się cieszyć optymalnymi doznaniami w miarę jak będą przedzierać się przez niezliczone ilości bezlitosnych zombie w kilku ważnych miastach globu. 

 

Mało tego, gracze korzystający z kart Radeon dzięki wsparciu w trybie Day-0 mogli już wcześniej zainstalować sterowniki dla tej gry – Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2. Wśród istotnych cech World War Z są:

    • Znakomita wydajność na kartach graficznych Radeon, które z łatwością zapewnią odpowiednią płynność od rozdzielczości 1080p, przez 1440p po 4K zarówno w trybie DirectX 11 jak i Vulkan.
    • Obsługa technologii Shader Intrinsics

 

, która zapewnia bezpośrednią, niskopoziomową komunikację silnika gry z układem graficznym, dzięki czemu zminimalizowana jest ilość kodu niezbędnego do przetworzenia. Dzięki temu ogólna szybkość, responsywność i wydajność kart Radeon w World War Z jest jeszcze lepsza.

  • Obsługa technologii Rapid Packed Math i asynchroniczności, dzięki którym gra jeszcze lepiej wykorzystuje zasoby układu graficznego Radeon. Tym samym czas reakcji jest krótszy, a liczba klatek na sekundę wyższa.

 

Płynność animacji może być przy tym jeszcze lepsza za sprawą korzystania z ekranu zgodnego z Radeon FreeSync, czyli technologii, która jest obsługiwana już przez przeszło 700 modeli wyświetlaczy na rynku. World War Z jest dostępny do kupienia na platformy PC (przez Epic Games Store), PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji o grze można znaleźć na FacebookuTwitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *