Radio

“Połap się w świętach” i inne wielkanocne propozycje Radia Złote Przeboje

Spotkanie z Krzysztofem Cugowskim przy świątecznym stole, kulinarne porady Grzegorza Łapanowskiego na ostatni moment oraz relacja ze strusiej fermy – te i inne programy specjalnie na Wielkanoc przygotował dla słuchaczy zespół Radia Złote Przeboje.

 

Świętowanie Wielkiej Nocy odbiorcy Radia Złote Przeboje mogą rozpocząć od audycji “Połap się w świętach.” Grzegorz Łapanowski doradzi w niej, jak w ostatniej chwili przygotować świąteczne potrawy – m.in. uratować sernik i uniknąć drobnych kuchennych niepowodzeń w przedświątecznym pośpiechu. Na audycję, nadawaną w Wielką Sobotę, 20 kwietnia br. od 7:00 do 10:00, zaprasza Kamil Baleja.
W programie “Święta XXL” (sobota, 10:00-14:00) Piotr Jaworski odwiedzi fermę strusi, żeby przybliżyć słuchaczom stacji zwierzaki znoszące największe jaja. Dowie się np., ile osób naje się jajecznicą z jednego strusiego jaja i czy to prawda, że strusie chowają głowę w piasek. Natomiast o artystach, którzy zerwali ze swoim scenicznym wizerunkiem w imię lepszej sprawy, opowie na antenie Tomasz Brhel w audycji “Chrzanić wszystko” emitowanej od 14:00 do 18:00.

W Wielkanoc – w niedzielę, 21 kwietnia br. Piotr Jaworski zasiądzie do wspólnego śniadania z Krzysztofem Cugowskim i jego żoną. Relację z ich rozmowy będzie można usłyszeć w programie “Bo do święta trzeba dwojga”, emitowanym od 9:00 do 14:00.
Czy istnieją miejsca, w których przechowywane są oryginały nagrań największych artystów? Czy to prawda, że Amerykanie mają pod ziemią olbrzymie zbiorniki z rezerwami paliwa na wiele lat? – Najbardziej tajemnicze miejsca na ziemi przedstawi Tomasz Brhel w audycji “Bez tajemnic”. Będzie jej można słuchać w Radiu Złote Przeboje w wielkanocną niedzielę od 14:00 do 18:00

Lany Poniedziałek Radio Złote Przeboje rozpocznie audycją Tomasza Florkiewicza “Drugie życie” nadawaną od 6:00 do 10:00. Jej słuchacze poznają pomysły ludzkości na nieśmiertelność. Między 10:00 a 14:00 Jerzy Telesiński opowie słuchaczom w programie “To nie przelewki” o tym, ile wody potrzeba, żeby na Stadionie Narodowym powstało lodowisko, a ile, żeby hipopotam z warszawskiego zoo czuł się komfortowo. Natomiast “Kosmiczne jaja”, czyli audycja o najbardziej szalonych artystach-imprezowiczach pojawi się na antenie w poniedziałek od 14:00 do 18:00 – zaprasza na nią Kuba Mędrzycki.

Świąteczne audycje Radia Złote Przeboje są promowane na antenie stacji i na zloteprzeboje.pl.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *