Radio

Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni w Meloradiu

Kasia Sienkiewicz, wokalistka popularnego zespołu Kwiat Jabłoni, poprowadzi wiosną swój autorski program w Meloradiu zatytułowany „Kwiaty Polskie”, który zadebiutuje na antenie w niedzielę, 14 marca, o 18:00.

 

Każdy odcinek będzie spotkaniem z polskimi muzykami młodego pokolenia. Tymi obecnymi na rynku od dłuższego czasu, jak również z obiecującymi debiutantami.

Nazwa „Kwiaty Polskie” nawiązuje po części do zespołu, w którym gram jak również zdradza, co będzie tematem programu. Bardzo cenię sobie delikatność i klimat muzyczny Meloradia. Cieszę się, że muzyka którą zamierzam prezentować wraz z moimi gośćmi będzie również jego częścią.
mówi Kasia Sienkiewicz

Kasia ma niesamowitą muzyczną wrażliwość i ogromną ciekawość tego, co tworzą polscy muzycy młodego pokolenia, którego przecież sama jest częścią. A ponieważ wielu z nich tworzy klimatyczną muzykę, która daje przyjemność słuchania i muzyczny oddech, dlatego zdecydowaliśmy szerzej pokazywać ją w Meloradiu, w nowym programie mówi Krystian Karwaszewski, dyrektor programowy i redaktor naczelny Meloradia.

Gościem pierwszego odcinka programu w niedzielę, 14 marca, o godz. 18:00 będzie Daria Zawiałow

2 komentarze do “Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni w Meloradiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *