Katarzyna Łuczak nowym PR Managerem Grupy Interia

Z początkiem października br. obowiązki PR Managera Grupy Interia przejmuje Katarzyna Łuczak. Na stanowisku zastąpi Jarosława Szubrychta.
 

 
Katarzyna Łuczak jest związana z branżą public relations od ponad 6 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Grupie Onet, w Nazwa.pl oraz w łódzkiej agencji public relations Telma Communications. W dotychczasowej karierze realizowała projekty z zakresu PR-u korporacyjnego i produktowego, a także PR-u miejsc i wydarzeń. W Interii odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne Grupy, w tym m.in. za realizację strategii PR firmy oraz marek wchodzących w skład Grupy, komunikację zewnętrzną, rozwój i podtrzymywanie kontaktów w mediach, a także wsparcie komunikacji wewnętrznej i employer brandingowej spółki.
Katarzyna Łuczak zastępuje na tym stanowisku Jarosława Szubrychta. Obowiązki PR Managera w Grupie Interia pełnił od marca 2017 r., obecnie zamierza w pełni poświęcić się pracy dziennikarskiej.
Według Badania Gemius/PBI w sierpniu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,8 mln użytkowników i 758 mln odsłon.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *