Rafał Woś nowym felietonistą „Super Expressu”

Teksty Rafała Wosia będzie można czytać już od najbliższego poniedziałku, zarówno w wydaniu drukowanym, jak i w serwisie internetowym „Super Express”.

– Bardzo się cieszę, że Rafał zdecydował się na współpracę z naszą redakcją i wniesie swój cenny głos do publicznej debaty za pośrednictwem „Super Expressu”. Pojawienie się Rafała na naszych łamach jest kolejnym dowodem, iż „Super Express” jest najbardziej otwartym tytułem w Polsce – mówi Grzegorz Zasępa, redaktor naczelny Grupy Super Express.

– Dołączam do „Super Expressu”, bo wyrasta on na jedno z ostatnich miejsc, gdzie można się jeszcze zdrowo i normalnie pokłócić o ważne sprawy. Bez zamykania się w wygodnej, ale śmiertelnie nudnej tożsamościowej bańce mówi Rafał Woś.

Rafał Woś, jako publicysta i dziennikarz ekonomiczny, pracował dla wielu mediów, m.in. dla „Dziennika Gazety Prawnej”, „Przekroju” czy „Bloomberg Businessweek”. Jego teksty pojawiały się także w prasie niemieckiej. Od października 2015 do września bieżącego roku był pracownikiem tygodnika „Polityka”. Do niedawna współpracował również z serwisem Gazeta.pl.

W gronie stałych felietonistów „Super Expressu” znajdują się: Leszek Miller, Łukasz Warzecha, Adrian Zandberg, Tadeusz Płużański, Janusz Korwin-Mikke, Wiktor Świetlik. Na początku września dołączył do nich także Igor Zalewski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *