MediaPolsatZapowiedzi TV

Katarzyna Nosowska w Polsat Cafe

Kasia Nosowska to ikona polskiej muzyki rockowej – występuje na scenie i czaruje publiczność swoim hipnotyzującym głosem już od 25 lat. Ma na swoim koncie m.in. dwadzieścia jeden Fryderyków, a mimo to wciąż walczy z chorobliwą nieśmiałością. Jak to możliwe? Tego dowie się Hanna Lis – wokalistka będzie jej gościem w programie „Między słowami”, który zobaczymy na antenie Polsat Cafe w niedzielę wielkanocną o godz. 15:30.

Hanna Lis: Po tych dwudziestu kilku latach zdecydowałaś się zawiesić działalność zespołu Hey. Postanowiłaś zobaczyć kim jest Kaśka Nosowska poza Hey’em. Wiesz już jaka jesteś?

Kasia Nosowska: Nagle się okazało, co jest dla mnie dość szokujące, że potrafię funkcjonować bez tej macierzy jaką jest Hey.
Dlaczego Kasia podjęła taką decyzję i czy z perspektywy czasu uważa, że to był dobry krok? Jakie są jej plany na przyszłość? Hanna Lis zapyta o to wokalistkę.

Hanna Lis: Jaka jesteś jako matka?

Kasia Nosowska: Sądzę, że przesadziłam z udzielaniem wsparcia mojemu synowi i przekazywania mu takiej wiary w siebie. Tak bardzo chciałam mu pokazać, że go kocham i zapewnić go, że co by się nie działo to jest i jak najlepszy, że chyba chłopak ma teraz przerąbane w zderzeniu z rzeczywistością 🙂

W programie zobaczymy również Kasię prowadzącą trening w myśl zasady Fat&Happy – zdradzimy tylko, że na planie pojawi się m.in. pizza, chipsy i czekolada. Czego w trakcie ćwiczeń nauczy się Hanna Lis? Przekonamy się 1 kwietnia.

Poza tym… dowiemy się dlaczego Kasia Nosowska uważa, że Ewa Chodakowska by sobie z nią nie poradziła – brzmi to niemal jak wyzwanie dla trenerki – i usłyszymy także, iż jej zdaniem Hanna Lis powinna się wstydzić. Pytanie tylko czego? Jaką metodę na pokonywanie nieśmiałości ma artystka i jaka byłaby dostatnia rzecz, którą by zrobiła gdyby jutra miało nie być?

Na te pytania odpowiedzi padną w pełnej optymizmu i humoru rozmowie w programie „Między słowami”, w niedzielę wielkanocną o godz. 15:30 w Polsat Cafe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *