Katarzyna Szypulska szefem produkcji wideo w Ringier Axel Springer Polska

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru wideo w spółce Ringier Axel Springer Polska do departamentu wideo dołącza Katarzyna Szypulska na stanowisku szefa produkcji.
 

 
Katarzyna Szypulska będzie raportować bezpośrednio do Sabiny Lipskiej, Dyrektora Video i będzie zarządzać zespołami produkcji i realizacji wideo.
Przez ostatnie 3 lata dokonaliśmy prawdziwej rewolucji w obszarze jakościowej oferty wideo w polskim Internecie. Za parę dni zaprezentujemy już 6. ramówkę z naszymi oryginalnymi produkcjami. Tempo rozwoju rynku jest tak duże, że musi też znaleźć odzwierciedlenie w strukturach działu video. Obok roli produktowo-biznesowej, którą pełni Michał Pietniczka, Katarzyna Szypulska wzmocni nas od strony produkcyjnejmówi Sabina Lipska, Dyrektor Video w Ringier Axel Springer Polska.
Katarzyna Szypulska jest związana z telewizją od 1997 roku. Od początku kariery zawodowej współpracowała ze stacjami telewizyjnymi, m.in.: TVN, Polsat, RTL 7 oraz z mediami, dystrybutorami w zakresie zakupu praw, a także domami produkcyjnymi. Przez 13 lat brała udział w tworzeniu firmy Constantin Entertainment Polska i rozwijania jej na rynku polskim. Jako szef produkcji była odpowiedzialna za organizację i zarządzanie działem produkcji oraz nadzór produkcji wszystkich realizowanych projektów, takich jak: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”, „Ukryta Prawda”, „Kuchenne Rewolucje”, „Nasz Nowy Dom”, „Trzy po Trzy – Numery z kwatery”, „Clever! – widzisz i wiesz”, „Malanowski i Partnerzy”, Wawa Non Stop”, „SOS – Ekipy w Akcji”, „Uwikłani” – serial kryminalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *