Październik na kanale TNT

W rozszerzeniu przedstawiamy ramówkę kanału TNT HD na październik 2018 r. wraz z propozycjami programowymi.
 

FANSTASTYCZNE PIĄTKI
Każdy piątek o godz. 21:00
05.10. – Underworld
12.10. – Kruk
19.10. – Nieustraszeni bracia Grimm
26.10. – Mortal Kombat
W październiku w piątkowe wieczory widzowie TNT obejrzą najlepsze filmy fantastyczne. „Underworld” to opowieść o trwającym od wieków konflikcie między wampirami a wilkołakami. Jeden z wilkołaków, Michael, jest posiadaczem bardzo cennej dla obu ras rzeczy. Gdy tylko krwiopijcy się o tym dowiadują, wysyłają piękną Selene, aby zdobyła przedmiot pożądania. Podczas misji wampirzyca poznaje prawdę o początkach wojny i odkrywa, że zarówno wampirom, jak i wilkołakom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
Tydzień później widzowie zobaczą amerykański film „Kruk”, w którym główną rolę zagrał Brandon Lee, syn legendarnego mistrza wschodnich sztuk walki Bruce’a Lee. Produkcja przedstawia historię Erica – początkującego gwiazdora rocka, który zostaje zamordowany. Po roku powraca, by w towarzystwie kruka – władcy zmarłych ludzi, dokonać zemsty na swych prześladowcach.
Kolejnym filmem, jaki pokaże TNT, będzie „Nieustraszeni bracia Grimm”. Opowiada on historię rodzeństwa – Jakuba i Wilhelma, którzy chcąc zdobyć sławę zwalczają wymyślone przez siebie potwory. Prawdziwy bój przyjdzie im stoczyć dopiero, gdy zostaną poproszeni o rozwiązanie serii tajemniczych zniknięć małych dziewczynek. W rolę tytułowych braci wcielili się Heath Ledger i Matt Damon.
Październikowy cykl „Fantastycznych piątków” zakończy emisja filmu „Mortal Kombat” opartego na grze komputerowej o tym samym tytule. Niebezpieczne siły ciemności dążą do zawładnięcia ludzkością. Dzieli ich od tego jedynie wygrana w Mortal Kombat turnieju na śmierć i życie, w którym czoła stawią im ziemscy wojownicy. Czy siły zła opanują ziemię
i zawładną ludzkością?
TYGODNIOWE PRZEZNACZENIE
Emisja w dniach 29 października – 4 listopada
Część I cyklu: 29-31 października:
29.10. godz. 22.55 – Oszukać przeznaczenie
30.10. godz. 00.55 – Oszukać przeznaczenie 2
30.10. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 3
39.10. godz. 22.55 – Oszukać przeznaczenie 4
31.10. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 2
Na przełomie października i listopada na widzów TNT czeka prawdziwa gratka – cały tydzień z kultową serią filmową „Oszukać przeznaczenie”. Pierwsza część przedstawia historię grupy licealistów udających się na wycieczkę szkolną do Paryża. Tuż przed odlotem Alex ma makabryczną wizję katastrofy samolotu, w której giną wszyscy na pokładzie. Po ataku paniki i bójce, wraz z kilkoma uczniami zostaje usunięty z samolotu.
Niedługo po starcie maszyna ulega katastrofie. Od tej pory Alex i jego znajomi będą musieli stanąć twarzą w twarz ze śmiercią w boju, którego stawką jest ich życie. „Oszukać przeznaczenie 2” to druga odsłona popularnej serii filmów grozy. Dziewiętnastoletnia Kimberly wraz z grupą znajomych wybiera się na wycieczkę na Florydę. Przed wjazdem na autostradę dziewczyna doświadcza przerażającej wizji, w której ona i jej przyjaciele giną w potężnym karambolu. Roztrzęsiona blokuje wjazd na autostradę czym ratuje przed utratą życia pozostałych kierowców. Jednak śmierć nie tak łatwo oszukać, bowiem ma ona plan, który skrupulatnie realizuje.
Kto zginie, a kto przeżyje? Trzecia odsłona serii „Oszukać przeznaczenie” opowiada historię Wendy, która ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi spędza czas w wesołym miasteczku. Przed zabawą na rollercoasterze dziewczyna ma surrealistyczną wizję katastrofy tej największej atrakcji lunaparku,  w której giną wszyscy jej znajomi. Część z nich razem z Wendy opuszcza kolejkę, co ratuje im życie. Licealiści nie wiedzą jeszcze, że prawdziwa gra o przetrwanie dopiero się zaczęła.
“Oszukać przeznaczenie 4” to historia Nicka, który razem z przyjaciółmi wybrał się na tor wyścigów samochodowych. Mężczyzna doświadcza wizji, w której widzi wypadek na torze i śmierć setek ludzi na widowni. Chwilę po opuszczeniu wyścigów jego wizja staje się rzeczywistością. Od teraz Nick razem z przyjaciółmi rozpoczynają nierówną walkę z przeznaczeniem.
WIELKIE KINO
Każda środa o godz. 21.00
03.10. – Doom
10.10. – Underworld: Evolution
17.10. – Legalna Blondynka
24.10. – Spirit – Duch Miasta
31.10. – Oszukać przeznaczenie 2
W każdą środę widzowie TNT będą mogli obejrzeć niezapomniane produkcje, które na stałe wpisały się do kanonu światowej kinematografii. W pierwszą środę października wyświetlony zostanie film „Doom” będący ekranizacją popularnej gry komputerowej o tym samym tytule. W 2026 roku grupa naukowców przebywających w stacji badawczej na Marsie uwalnia śmiertelnego wirusa. Członkowie Taktycznego Oddziału Szybkiego Reagowania uzbrojeni w najnowocześniejszą broń udają się z misją, której celem jest zabicie wszystkiego, co się rusza, by nie dopuścić do rozprzestrzenienia się wirusa.
Tydzień później TNT wyświetli „Underwolrd: Evolution”. To dalsza historia Seleny i Michaela nakręcona z hollywoodzkim rozmachem. Znana z pierwszej części para wciąż musi toczyć kolejne bitwy, których ceną jest ich życie. Czy wampirom i wilkołakom uda się schwytać Selene i Michaela? „Legalna Blondynka” to ciepła i zabawna produkcja, która przypadnie do gustu wszystkim fanom komedii romantycznych. Elle Woods jest uroczą, pewną siebie, choć trochę naiwną i rozkapryszoną studentką amerykańskiego collegu. Młoda kobieta, chcąc odzyskać utraconą miłość, podejmuje studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda. Oceniana głównie przez pryzmat swojego wizerunku musi udowodnić, że kolor włosów wcale nie przesądza o inteligencji..
Kolejnym filmem będzie “Spirit – Duch Miasta”. Central City nigdy nie zasypia, a na jego ulicach szerzy się przestępczość. Były policjant Denny Colt postanawia wymierzyć sprawiedliwość. Pozoruje własną śmierć, by powrócić jako duch The Spirit. Central City stanie się areną zmagań dobra i zła. Kto zwycięży? „Oszukać przeznaczenie 2” to druga odsłona popularnej serii filmów grozy. Dziewiętnastoletnia Kimberly wraz z grupą znajomych wybiera się na wycieczkę na Florydę.
Przed wjazdem na autostradę dziewczyna doświadcza przerażającej wizji, w której ona i jej przyjaciele giną w potężnym karambolu. Roztrzęsiona dziewczyna blokuje wjazd na autostradę czym ratuje przed śmiercią pozostałych kierowców. Jednak śmierć nie tak łatwo oszukać, bowiem ma ona plan, który skrupulatnie realizuje. Kto zginie, a kto przeżyje?
OSTATNI OKRĘT (sezon 5)
W każdy poniedziałek o godz. 22.00
01.10. – Ostatni okręt – sezon 5, odc. nr 4: Tropic of Cancer
08.10. – Ostatni okręt – sezon 5, odc. nr 5: Warriors
15.10. – Ostatni okręt – sezon 5, odc. nr 6: Air Drop
22.10. – Ostatni okręt – sezon 5, odc. nr 7: Somos la Sangre
29.10. – Ostatni okręt – sezon 5, odc. nr 8: Honor
„Ostatni okręt” to amerykański serial akcji będący adaptacją powieści Williama Brinkleya o tym samym tytule. Przedstawia losy załogi niszczyciela marynarki wojennej w postapokaliptycznym świecie.
W produkcji wystąpili m.in.: znany z serialu „Chirurdzy” Eric Dane, Bridget Regan, którą widzowie mogli podziwiać na szklanym ekranie w „Agentce Carter”, a także Adam Baldwin, Charles Parnell, Travis Van Winkle i Marissa Neitling.
W najnowszym, piątym sezonie serialu świat powoli odzyskuje równowagę po epidemii zabójczego wirusa, która zdziesiątkowała populację. Główny bohater, Tom Chandler, przeszedł na emeryturę, zaś członkowie jego zespołu, spośród których wielu awansowało, rozproszyli się w strukturach Marynarki Wojennej USA. Sasha Cooper, porucznik Danny Green, Wolf Taylor oraz sierżant Azima Kandie biorą udział w tajnej misji u wybrzeży Panamy, podczas której zostają posądzeni o atak na prezydenta tego kraju. USA stają w obliczu poważnego konfliktu, a światu grozi kolejna wojna. Załoga niszczyciela po raz kolejny musi stoczyć trudną walkę, by uchronić Stany Zjednoczone przed inwazją ze strony nieprzyjaciela.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *