MediaPolsat

Katarzyna Tomczuk w zarządzie Polsat Media

Od 1 kwietnia 2021 r. Katarzyna Tomczuk, dotychczasowa partnerships director w biurze reklamy Polsat Media, została powołana na stanowisko Członka Zarządu. Jednocześnie prokurentem spółki zostaje Norbert Walkiewicz. Managing Directorem Polsat Media jest Stanisław Janowski, a Prezesem Zarządu pozostaje Weronika Olejnik.

 

W związku z tą zmianą, na stanowisko partnerships directora awansowała Magdalena Feruś, dotychczas zajmująca stanowisko client service director/partnerships. Magda odpowiedzialna będzie za rozwój sekcji branded content & sponsorships łączac telewizję z onlinem.

Marcin Stępniak odpowiedzialny będzie za sekcje business process, product development i research&analysis, a Łukasz Urbański za business development oraz marketing & pr. Za pracę działów commercial operations i HR odpowiedzialna będzie Katarzyna Niewiadomska, a za działania sekcji commercial i legal&compliance Agnieszka Wieczorek-Biedrzycka. Za sprzedaż i negocjacje nadal będzie odpowiedzialna Magdalena Niewińska, sales director Polsat Media.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *