Po katastrofie i Maxs Steel – premiery wyłącznie w VOD

Na zakończenie roku, wyjątkowe premiery, dostępne wyłącznie w Cyfrowym Polsacie: „Po katastrofie” z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Thriller, oparty na faktach, opowiada losy majstra budowlanego, walczącego z bezduszną korporacją lotniczą, który stracił w katastrofie samolotu ukochaną żonę i córkę.
 
Superbohater „Max Steel” – z pozoru normalny 16-latek o ogromnej mocy, której nadmiar może doprowadzić do katastrofy. Na finał starego i początek nowego roku rewelacyjna komedia, pozycja z TOP10 Wypożyczalni VOD w 2017 roku: „Wszystko albo nic” w atrakcyjnej cenie 4,90.

Po katastrofie

Życie dwóch obcych sobie osób łączy katastrofa lotnicza. Zainspirowany rzeczywistymi wydarzeniami film o poczuciu winy i zemście po tym, jak błędna decyzja kontrolera ruchu lotniczego (Scoot McNairy) powoduje śmierć żony i córki głównego bohatera, majstra budowlanego – w tej roli Arnold Schwarzenegger.

Max Steel

Max McGareth jest z pozoru normalnym 16-latkiem. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciało wytwarza bardzo silną energię, nad którą nie jest w stanie zapanować. Jej nadmiar może doprowadzić do ogromnej eksplozji. Poczynania Maxa śledzi Steel – techno-organiczny przybysz z innej planety. Ich spotkanie doprowadza do stworzenia najpotężniejszego superbohatera, jakiego widział świat. Tak powstaje Max Steel. Wspólnie zamierzają odkryć tajemnicę, która stoi za śmiercią ojca nastolatka.

Wszystko albo nic

Pikantnie romantyczna komedia o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege ani zbyt szybkim zakochaniem! Film inspirowany przebojową „Bridget Jones” opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”. O uczucia jednej z pięknych bohaterek (w tej roli Tatiana Pauhofová) powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trójka przyjaciół odda się jej bez reszty.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 4 stycznia 2018 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *